Virtual DJ Studio 8.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Virtual DJ Studio

 

Virtual DJ Studio , sanal DJ performansı ve karaoke sunumu sürecini bir başka seviyeye taşıyan dünyanın en popüler ses ve müzik prodüksiyon aracıdır . 20 yılı aşkın deneyim ve milyonlarca indirmeyle Virtual DJ Studio , mevcut pazarda lider bir mikser panosu arayüz uygulamasına dönüşmeyi başardı.

Bu ses karıştırma uygulamasının desteklediği özelliklerin miktarı neredeyse sınırsızdır ve hem acemiler hem de tecrübeli DJ’ler tarafından düzenli olarak kullanılan tüm standart DJ araçlarını kapsar – ses düzeyi solmasının yönetimi, sessiz, çapraz solma efektleri, tempo ve perde kontrolleri, 10 bantlı grafik ekolayzer, spektrum ekolayzer, harici ses eklentileri için tam destek, çalma listesi yönetimi, izole önizleme karıştırma desteği ve çok daha fazlası.

Karaoke desteği, çok çeşitli Karaoke dosyaları , ses diskleri, MP3, CDG ve ZIP dosyaları desteği ile büyük bir dikkatle ele alınmaktadır . Çevrenizdeki kalabalığın içinde Karaoke şarkıcılarını daha iyi ele almak için bile entegrasyon var. Uygulama, yakındaki monitörde veya TV’de görüntülenebilecek gelecekteki şarkıcıların tanıtımını destekler ve çevrenizdeki kişilerin sonraki şarkıları önermek için kullanabileceği bir iOS veya Android uygulaması bile vardır.

Sanal DJ Stüdyosu önceden kaydedilmiş müzik dosyalarının çalınmasına odaklanır. Canlı müziğin karıştırılmasını desteklemez ve ayrıca birçok ses efekti, ses perdesi modifikasyonu, VST eklentileri ve video klipleri oynatma yeteneğinden yoksundur. Tecrübeli ve yarı profesyonel DJ’ler ve Karaoke , DJ Studio’nun özellik setine ve arayüzüne adapte olurken zaman kaybetmez, ancak acemiler ve ilk kez kullananlar bu uygulamadan nasıl yararlanacaklarını öğrenmek için zamanlarının bir kısmını yatırım yapmak zorunda kalacaklar.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Kurulumu ve kullanımı kolay
Kolaylaştırılmış ve son derece özelleştirilebilir arayüz
Ses karıştırma araçları
Otomatik çapraz-ifade aracı karıştırmayı kolaylaştırır
Tam özellikli Karaoke yönetimi
Windows’un tüm modern sürümleri için destek (XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10)
14 günlük shareware deneme süresi boyunca ÜCRETSİZ kullanım
Diğer birçok benzer ses karıştırma uygulaması, size minimum düzeyde ses kontrolü vermek için içerik olsa da, uygulama tüm DJ karıştırma stüdyosunu taklit eden araçlara erişmenizi sağlar. Canlı müziğin karışmasını kaldıramaz, ancak herhangi bir müzik etkinliğini başarılı kılmak için fazlasıyla yeterli araçlara sahiptir. Sanal DJStudio, neredeyse tüm özelliklerine ücretsiz erişim sayesinde , anında müzik nasıl oluşturabileceğinizi yeniden tanımlayan bir müzik karıştırma uygulamasıdır .

Not : 14 günlük deneme sürümü.

İndirTık

Virtual DJ Studio 8.0.0 BENZER İÇERİKLER
Virtual DJ Studio 8.0.0 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir