WhatsApp for Windows 0.3.3793 (64-bit)

Windows 64 bit masaüstü uygulaması için resmi WhatsApp , telefonunuzda veya bilgisayarınızda veya işinizde, her zaman ve her yerde iletişim halinde olmanızı sağlar. Masaüstü Windows PC’sinden ücretsiz mesajlar gönderin ! Uygulamanın kendisi, telefonunuzun bir uzantısı olması amaçlanan Web uygulamasına oldukça benzer: Uygulama, mobil cihazınızdan gelen konuşmaları ve mesajları yansıtır. PC için WhatsApp çevrimdışı yükleyici, Windows 10, 8 ve 7 işletim sistemlerinde kullanılabilir ve mobil cihazınızla senkronize edilir. Uygulama, masaüstünüzde yerel olarak çalıştığından, yerel masaüstü bildirimleri ve daha iyi klavye kısayolları için desteğiniz olur. Uygulama nihayet geçen yıl sesli arama özelliğine sahip olduğunda, bizi tek bir soru ile terk etti: ne zaman video çekeceğiz? Peki, şimdi devam ediyor.

Web uygulaması gibi, Yeni Masaüstü Uygulaması telefonunuz cebinizde kalırken arkadaşlarınızla ve ailenizle mesajlaşmanıza izin verir. PC’nizde WhatsApp 64-bit’i kullanabilmeniz için uygulamanın cep telefonunuza yüklenmiş olması gerekir. Bu araç, Windows’un yalnızca 64 bit sürümlerini destekler.

Özellikler ve Önemli Noktalar

Basit, Güvenilir Mesajlaşma
Arkadaşlarınıza ve ailenize ücretsiz mesaj gönderin. Araç, mesaj göndermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır; böylece SMS ücretlerinden kaçınabilirsiniz.

Temas halinde tutulacak
gruplar Aileniz veya iş arkadaşlarınız gibi, en önemli insan gruplarıyla iletişiminizi sürdürün. Grup sohbetleriyle mesaj, fotoğraf ve videoları aynı anda 256 kişiyle paylaşabilirsiniz. Ayrıca grubunuzu adlandırabilir, bildirimleri sessize alabilir veya özelleştirebilirsiniz.

Sohbeti Devam Etme
Web ve masaüstündeki yazılım ile, tüm sohbetlerinizi sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızla senkronize edebilirsiniz, böylece hangi cihazda sizin için en uygunsa sohbet edebilirsiniz. Başlamak için masaüstü uygulamasını indirin veya web.whatsapp.com adresini ziyaret edin.

Özgürce konuş
Sesli aramalarda, başka bir ülkede olsalar bile, arkadaşlarınızla ve ailenizle ücretsiz olarak konuşabilirsiniz. Ücretsiz * görüntülü aramalarla, sesli veya yazılı metinlerin yeterli olmadığı durumlarda yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Programın sesli ve görüntülü aramaları , cep telefonu planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır, böylece pahalı arama ücretlerinden endişelenmenize gerek kalmaz.

Varsayılan Güvenlik
En kişisel anlarınızdan bazıları programda paylaşılır, bu nedenle uygulamanın en son sürümlerine uçtan uca şifreleme uygulamıştır. Uçtan uca şifrelendiğinde, mesajlarınız ve çağrılarınız güvence altına alınır, böylece yalnızca siz ve iletişim kurduğunuz kişi onları okuyabilir veya dinleyebilir ve aradaki hiç kimse, aracı bile değil.

Önemli Anları Paylaşın
Anında app fotoğrafları ve videoları gönderin. Dahili bir kamerayla sizin için en önemli anları bile yakalayabilirsiniz. Whats App ile, yavaş bir bağlantıda olsanız bile fotoğraflar ve videolar hızlı bir şekilde gönderilir.

Belge Paylaşımı Çok Kolay
E-posta ya da dosya paylaşma uygulamalarıyla uğraşmadan PDF, belge, e-tablo, slayt gösterisi ve daha fazlasını gönderin. 100 MB’a kadar belgeler gönderebilirsiniz, böylece istediğiniz kime ihtiyaç duyduğunuzu kolayca elde edebilirsiniz.

Not : WhatsApp daha önce cep telefonuna kurulmuş olmalı.

Mevcut Ayrıca: Mac için WhatsApp indirin ve Web için WhatsApp .

WhatsApp for Windows 0.3.3793 (64-bit) BENZER İÇERİKLER
WhatsApp for Windows 0.3.3793 (64-bit) YAPILAN YORUMLAR

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
trackback

[…] aynı seviyede gizlilik ve güvenlikle dijital olarak iletişim kurmanıza olanak sağlar. İle şifrelenmiş mesajların bu kendi kendini yok O size özel mesajlar artık gerçekten bu şekilde kalacaktır bilmenin […]

trackback

[…] bilgisayardan LINE for Windows kullanın . Uzun telefon görüşmeleri için EVET deyin. İstediğiniz zaman ücretsiz, kaliteli aramaların keyfini çıkarın . hem akıllı telefonunuzdan hem de […]