Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı

Mp3 ve medya izleyiciler tarafından dünyada en çok kullanılan programlar arasında olan Winamp programı mp3 ve multimedya oynatıcı programlar arasında popülerliğini hâlâ korumayı başarmış yılların verdiği deneyim ile kendini sürekli geliştiren bir programdır.

Winamp programı ile neredeyse bütün medya uzantılı dosyaları rahatlıkla açılabilmektedir. Mp3 dosyalarından wav ses dosyalarına, mpeg uzantılı dosyalardan avi ve dat dosyalarına kada birçok medya dosyanızı Winamp ile açabilirsiniz. Program birçok kullanıcı tarafından genellikle mp3 yani müzik dinleme maksatlı olarak kullanılmasında rağmen daha farklı özellikleri de vardır.

Bu özelliklerin başında video izleme gelmektedir. Dilediğiniz bir video dosyanızı gerek bilgisayarınızın sabit diskinden gerekse cd sürücünüze takacağınız medyanızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bununla birlikte internet radyo desteği sayesinde internet üzerinden yayın yapan radyo kanallarını dinletme özelliği de sunmaktadır.

Kolay kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş iyi optimize edilmiş türkçe desteği sayesinde Winamp programının ayarlarını kolaylıkla yapabilir isteğinize göre kullanabilirsiniz. Kullanıcının zevkine göre renk seçenekleri sunarken farklı geliştiricileri ile programı modifiye etme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Ses için desteklediği ekolayzer seçenekleri ile kuvvetli kulağa hoş gelen bir ayar yaparak müzik zevkinizi artırabilirsiniz. İsterseniz Winamp programı ile bu işlemlerle yetinmeyip dilediğiniz müzik dosyalarınızı seçerek liste yapıp bu listeyi diskinize dilediğiniz isim ile kaydedip istediğiniz zaman bu listeleri açıp dinleyebilirsiniz. Bu sayade tarzına göre birden fazla oluşturacağınız müzik çalma listelerini istediğiniz zaman dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Program müzik cdlerini Mp3, AAC, Wav ve Wma formatına çevirerek diskinize kaydetmeye de olanak sağlayabilmektedir.
Tema desteği sayesinde gönlünüze göre bir tema seçip tarzınızı gösterebilirsiniz. Programda çalma listesi veya video penceresi veyahut kendi ana ekranını görmek istediğiniz boyuta göre küçültüp büyültebilirsiniz. Ayrıca çalma listesinde iken istediğiniz parçaları bir sıraya koyarak arka arkaya çalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çalma listesinde dinlemeyi planladığınız müzik dosyalarınızı internet bağlantınız olması durumunda sizlere albüm kapaklarını da sunmaktadır.

Onca anlatılan özelliklerine rağmen ücrestsiz olarak 2014 yılına kadar bizlere sunulan program 2014 yılında artık resmi olarak sunulmamaktadır. Sizleri bu kadar güzel özellikleri olan bir programdan mahrum bırakmamak için adult forumfarkı ile sunmaya devam ediyoruz.Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı BENZER İÇERİKLER
Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
trackback

[…] AIMP , ses kalitesi ve geniş, özelleştirilebilir işlevsellik göz önünde bulundurularak tasarlanmış tam özellikli bir müzik çalardır . Otuz ses formatı desteklenir. Kristal netliğinde ses için ses 32-bit olarak işlenir. Müzikçalar , ekstra dahili ses efektlerine sahip 18 bant grafik ekolayzıriçeriyor . Winamp’tan Input, DSP ve Gen eklentileri ekleyerek mevcut işlevselliği genişletebilirsiniz. Tüm yerel ve genel kısayol tuşları özelleştirilebilir. Tam Unicode desteği. Şunları yapabilirsiniz MP3 Ses CD’si dönüştürmek , OGG, WAV veya WMA. Benzer şekilde, bilgisayarınızdaki herhangi bir ses cihazından MP3, OGG, WAV veya WMA formatlarına kadar ses yakalayabilirsiniz. Sen indirebilirsiniz AIMPücretsiz indir butonuna tıklayarak siteye PC çevrimdışı yükleyici için. […]