WirelessKeyView 2.11 – Windows ve Mac’te Wi-Fi Şifreleri Bulma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Genel
  • WirelessKeyView 2.11 – Windows ve Mac’te Wi-Fi Şifreleri Bulma Programı

WirelessKeyView 2.11 – Windows ve Mac’te Wi-Fi Şifreleri Bulma Programı

 

WirelessKeyView ile bilgisayarınızda depolanan tüm kablosuz ağ güvenlik anahtar şifrelerini (WEP/WPA) bulabilir ve kurtarabilirsiniz.

WirelessKeyView, bilgisayarınızda depolanan tüm kablosuz ağ güvenlik anahtarlarını / şifrelerini (WEP / WPA), Windows XP’nin ‘Kablosuz Sıfır Yapılandırma’ servisi veya Windows Vista, Windows 7, Windows 8’in ‘WLAN Otomatik Yapılandırma’ servisi ile kurtarır , Windows 10 ve Windows Server 2008. Tüm anahtarları kolayca text / html / xml dosyasına kaydetmenize veya panoya tek bir anahtar kopyalamanıza izin verir. Ayrıca kablosuz anahtarlarınızı bir dosyaya aktarabilir ve bu anahtarları başka bir bilgisayara aktarabilirsiniz.

WirelessKeyView, herhangi bir kurulum işlemi veya ek DLL dosyası gerektirmez. Sadece çalıştırılabilir dosyayı kopyalayın ( WirelessKeyView.exe) istediğiniz herhangi bir klasöre ve çalıştırın. Çalıştırdıktan sonra, ana pencerenin Windows ‘Kablosuz Sıfır Yapılandırma‘ servisi tarafından bilgisayarınızda depolanan tüm WEP / WPA anahtarlarını göstermesi gerekir. WEP anahtarları için, anahtar Ascii formunda da görüntülenir. Bu yardımcı programın yalnızca Windows işletim sistemi tarafından depolanan ağ anahtarlarını gösterebileceğini unutmayın. Başka herhangi bir üçüncü taraf yazılımı tarafından depolanan ağ anahtarlarını kurtaramaz.

Not : Windows’ta yönetici kullanıcısı ile giriş yapmalısınız.

 

İndirTık

WirelessKeyView 2.11 – Windows ve Mac’te Wi-Fi Şifreleri Bulma Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir