X-VPN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

X-VPN

 

X-VPN  ile Windows PC için ücretsiz VPN yazılımı engellemeyi kaldırma bugün sizin gibi tüm içerik! Netflix , Hulu, BBC iPlayer ve benzeri için özel akış sunucuları. Genel Wifi’de güvenli ve anonim kalın!

İş yerlerindeki ağlarda belirli sosyal ağ uygulamaları / siteleri engellenmiş olabilir; Bazı ülkelerde, birçok video görüşmesi ve anlık mesaj uygulaması çalışmaz. Alışveriş merkezi, kahve dükkanından halka açık WiFi kullanırken, herkes kolayca bilgilerinizi alabileceği için kişisel bilgileriniz risk altındadır.

İş yerinde ve Yurtdışında Kullanılabilir Video ve müzik uygulamaları “Üzgünüm, Müsait değil” mesajı çıktığından sıkıldınız mı? İle kullanılabilir değil away Kick X-VPN . Şifre korumalı bir ağ bile sizi rahatlatamaz mı? X VPN dahil hiç kimse sizi takip edebilir veya hackleyebilir.

VPN veya Sanal Özel Ağ, internet trafiğiniz için güvenli bir tünel sağlayan, verilerinizi şifreleyen ve IP adresinizi gizleyen bir araçtır. Muhtemelen “Neden bu konuyla ilgilidir ve neden buna ihtiyacım var?” Diye merak ediyorsunuz. Aşağıdaki widget’ı keşfetmenizi ve kendiniz görmenizi teşvik ediyor. Bir VPN kullandığınızda, internet trafiğiniz şifrelenecek ve güvenli VPN tüneli üzerinden yönlendirilecek, İSS, hükümet ve bilgisayar korsanları internet verilerinize erişemeyecektir; aynı zamanda IP adresinizi değiştirerek çevrimiçi anonimliğinizi daha da geliştirir.

Özellikler ve Önemli Noktalar

Hassas ve özel bilgilerinizi koruyun
256 bit şifreleme ile internet verilerinizi koruyun . Banka düzeyinde çok katmanlı şifreleme teknolojisi. 8 çeşit güvenlik tüneli.

Ofisinizdeki akış ve sosyal ağ uygulamalarının / sitelerinin engellemelerini kaldırın, yurtdışında filtreleri ve güvenlik duvarlarını atlamanıza yardımcı olacak 8 protokol. YouTube, Netflix, Spotify ve diğer akış içeriğinin engellemesini kaldırın. Facebook, Twitter, Snapchat ve diğer birçok uygulamaya erişim kazanın. İnternet trafiğinizi gizlemek için 8 Protokolde gezinirken anonim kalın. Windows için X VPN hizmetini kullanmak için bir hesaba gerek duymayın. Gerçek internet ziyareti isteğinizi düzenli internet verileri olarak maskeleyin.

Dünyanın herhangi bir yerindeki sanal konumunuzu dünyanın 5000’den fazla sunucusuna ayarlayın. Dünyadaki indirim ve promosyonlardan yararlanın. IP adresinizi sunucu konumundaki herkese açık bir adresle değiştirin.

Daha hızlı ve daha kararlı bağlantı
Tüm kullanıcılar için sınırsız bant genişliği. Kendine ait sunucular ve AWS, Rockspace ile ortaktır. Akıllı yeniden bağlanma özelliği.

Sorunsuz, kullanımı kolay
Sadece bağlanmak için 3s sürer. 7/24 canlı sohbet desteği. Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome ve Router için bir hesap.

Not : Demo ücretsiz sürümünde 500 MB sınırı.

 

İndirTık

X-VPN YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Best SEO Service Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Best SEO Service
Ziyaretçi

Awesome post! Keep up the great work! 🙂