Norton Security Deluxe 22.17.1.50

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Security Deluxe 22.17.1.50

 

Norton Security Deluxe, Symantec’in bilgisayar güvenliği alanındaki amiral gemisi ürünüdür. Antivirüs, güvenlik duvarı, yeni tehditlere karşı koruma modülü, ebeveyn koruması, spam filtresi ve performans izleyiciden oluşan eksiksiz bir koruma paketidir. Paket, bu türün dünyadaki en popüler ürünlerinden biridir.

Ana uygulama penceresi tüm ana modüllerin durumunu gösterir, aynı zamanda en önemli işlemleri yapmanıza izin verir. Güvenlik, kimlik, performans ve ürün abonelik ayarları ile ilgili sekmelere ayrılırlar. Paketin ana bileşeni, arka planda çalışan ve kullanıcıyı tehditlere karşı koruyan bir virüsten koruma programıdır. Bu programla bilgisayarınıza taktığınız usb ve flash belleğinizi de temizleyebilirsiniz. Ek olarak usb virüs temizleme programı yüklemenize gerek yoktur. Tamamen yeni virüsler söz konusu olduğunda, üreticinin imzalarına ulaşmadan önce onları tanıyabilen ve engelleyebilecek bir SONAR sistemi hazırlanmıştır. Pakette ayrıca tam otomatik, akıllı bir güvenlik duvarı var. Ağ trafiğini filtreler, bilgisayarınıza yapılan saldırıları otomatik olarak engeller. Güvenlik duvarı, hem programların hem de tüm ağların kurallarını el ile yapılandırmanıza izin verir, ayrıca bilgisayar korsanlığı girişimlerine karşı da koruma sağlar.

Paket ayrıca, Microsoft Outlook e-posta istemcisi ile entegre olan bir anti-spam modülü için alan içerir. Norton ayrıca, Norton Safe Web’in bir parçası olarak görüntülenen sayfaları taramanın yanı sıra, güvenli bir şifre ile de kimlik koruması sağlar. Modüllerden biri, arka plan işlemlerini aşırı yüklemeniz konusunda sizi uyaran performans izleyicisidir. Paket, manuel taramaların yapılmasını (geleneksel, Power Eraser modülünü kullanarak, Facebook tablosunu taratmanın yanı sıra bilgisayarda depolanan dosyaların itibarını inceleyerek) yapmanın yanı sıra, diski birleştirerek, geçici dosyaları kaldırarak ve işletim sistemiyle birlikte başlatılan uygulamaları yöneterek performansı optimize etmeyi sağlar.

 

Norton AntiVirüs, tüm bilgi düzeylerindeki kullanıcıları ve tüm donanım yapılandırmalarını, Windows tabanlı hizmetleri ve kullanıcılarının gizliliğini hedef alan kötü amaçlı yazılım tehdidine karşı korumayı yöneten dünyadaki en yaygın kullanılan ve güvenilir antivirüs programlarından biridir. Flash bellek virüs temizleme programı olarak da kullanılan Norton, virüsleri etkili bir şekilde algılar ve temizler, solucanlar, truva atları ve sayısız diğer tehdit türlerini işinize ara vermeden veya sisteminizde büyük performans düşmelerine neden olmadan. Yazılım düzenli olarak güncellenir ve PC’nize çıkarılabilir depolama ortamları aracılığıyla sunulan verileri içeren olası tehditler için e-postaları ve IM eklerini tarar. Insight, 175 milyondan fazla Norton kullanıcısının birleşik geri bildirimlerini kullanarak, hangi dosyaların ve uygulamaların güvenli olduğunu ve hangilerinin tehlikeli olduğunu belirler.

Norton AntiVirüs‘un arayüzü bastırılmış ve düz bir arayüze sahip olmaya çalışan diğer virüsten koruma çözümlerinden önemli ölçüde farklıdır. Ancak burada görseller çok dikkat çekici ve uygulamanın düzeni işlevlerini kontrol etmede çok az farklı bir yaklaşım gerektiriyor. Uygulamanın 2014’ten itibaren en yeni sürümü ana panosunda benzersiz bir yaklaşıma sahip; ana pencerede 4 büyük kontrol karesi gösteriliyor – ilk olarak sisteminizin durumuna genel bakış için, ikincisi taramaları etkinleştirmek için, canlı güncellemenizin üçüncüsü ve dördüncü Gelişmiş seçeneklere erişmek için. Uygulamanın başında PC’nizin çalışmasını kolaylaştıracak ve daha hızlı hale getirebilecek uygulama yapılandırması, hesap yönetimi ve “Performans” bölümü için geleneksel kısayollar bulunmaktadır.

 

Özellikler ve Önemli Noktalar

  • Performanstan ödün vermeden çevrim içi tehlikeleri durdurur
  • Siber suçlular hakkında endişelenmeden Web’de e-posta göndermenize, sohbet etmenize ve sörf yapmanıza izin verir
  • Virüsleri, casus yazılımları ve diğer tehditleri zarar vermeden önce durdurur
  • Şüpheli bağlantılar, ekler ve diğer aldatmacalar için e-posta ve anlık mesajları tarar
  • Suçlu yazılımın PC’nize gizlice yüklenmesini önler
  • E-posta, sohbet ve telefonla ücretsiz teknik desteğe ihtiyacınız olduğunda yardım sağlar
  • Norton Rescue Tools ile ağır derecede virüslü PC’leri bile giderir

Not : Norton antivirüs programını bu indireceğiniz sürümünü 30 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.  Kullanmaya devam etmek için, ürün için bir abonelik satın almanız gerekir. Güvenlik servisini 5 cihaza kadar kullanma seçeneğini içerir. Uygulama içerisinden program lisansı satın alabilirsiniz.

İndirTık

 

Norton Security Deluxe 22.17.1.50 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Notify of