Euro Truck Simulator 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

 

Tır kullanmayı sevenlerin oyunu: Euro Truck Simulator 2

 

Avrupa sokaklarında tır sürme deneyimine var mısınız? Euro Truck indir butonuna tıklayıp bu maceraya ortak olabilirsiniz. Euro Truck geliştirilmiş görsel deneyimi ve oyun kalitesiyle yeniden oyun severlerin karşısına çıktı. Özellikle çocukken tır, kamyon gibi yüksek ve büyük araçlarda seyahat etmenin eğlenceli olacağını düşünürdük. İşte tam da bunu hedefleyen oyun, yakaladığı başarıyı Euro Truck Simulator 2‘yi çıkardı ve bu başarıyı sürdürmeyi hedefliyor. Euro Truck Simulator 2  

Geliştirilmiş Grafikler ve Oyun Deneyimi

Euro Truck Simulator 2 ile oyuncuların görsel algısı tamamen değişecek. Zira oyunda kullanılan grafikler geliştirilmiş ve oyun deneyimine ciddi şekilde katkı sağlamış. Benzer birçok oyun simulatörü olmasına rağmen Euro Truck oyun başarısı ile öne çıkıyor. Lisanslı olarak sürebileceğiniz MAN, Scania, Renault gibi tır markaları ile sürüş deneyiminiz üst seviyeye çıkacak.

Kıtalar arası Nakliyat Şirketinizi Kurun

Oyunda sizin amacınız kıtalar arasında sevkiyat yapabilen güçlü bir nakliyat şirketi kurmaktır. Buradaki en önemli olay yapacağınız sevkiyatları zamanında teslim etmenizdir. Hollanda, İngiltere, Belçika, İtalya ve Polonya’nın da aralarında bulunduğu birçok Avrupa ülkesinde tır sürme deneyimi yaşayabileceksiniz.

Oyun deneyiminizi arttırmak için sürmeyi seçtiğiniz TIR veya Tırları özelleştirebileceksiniz. Görünümünü kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Motor vb. teknik ihtiyaçlarını arttırabilir ve keyfinize göre özelleştirilmiş bir TIR sahibi olabilirsiniz.

Euro Truck Simulator İndir (ets2 indir)

Benzersiz bir oyun deneyimi yaşamak için Euro Truck Simulator tır oyununu indirme linklerimizi kullanın. Euro Truck indir butonuna basın ve oyunu indirin. Ardından bilgisayarınıza yükleyin. Gelişmiş grafikler ve oyun kurgusunu Avrupa sokaklarında yaşayın.

Oyun Deneyiminizi Bizimle Paylaşın

Oyunu indirip oynama imkanı bulan arkadaşların yaşadıkları oyun deneyimi ile alakalı görüşlerini merak ediyoruz. Oyunu sevdiniz mi? Sizce yeterli bir oyun deneyimi sundu mu? Bir önceki oyunu Euro Truck ile yeni çıkan Euro Truck  simülatör 2 ile arasında oyun kalitesi açısından bir gelişme fark ettiniz mi?  Oyunda şunlar da olsaydı daha çok keyif verirdi diyebileceğiniz şeyler var mı? İşte bu sorulara vereceğiniz yanıtları yorum alanında birlikte yazışalım ve tartışalım istiyoruz.

Oyun oynamak kişisel zeka gelişimine ciddi katkı sağlar, oyun oynamaktan vazgeçmeyin.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum 

Windows XP/Vista/7/8, Çift çekirdek CPU 2.4 GHz
2 GB RAM, 256 MB ekran kartı hafızası
(GeForce 7600 GT-class ekran kartı veya daha üstü)

 

Tavsiye Edilen 

Windows 7/8, Çift Çekirdek CPU 3.0 GHz
4 GB RAM, 1024 MB ekran kartı belleği
(GeFOrce GTS 450-class veya daha üstü ekran kartı)

İndirTık

Euro Truck Simulator 2 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir