Free Video Flip and Rotate – Video Çevirme ve Döndürme Programı

Ücretsiz video düzenleme programlarından birisi olan Free Video Flip and Rotate, DvdVideoSoft firmasını bir ürünü. Bu program ile videolarınızı kolayca ters çevirebilir dikey halde döndürebilir kısacası yönlerini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

İngilizce dil desteğiyle gelen Video Flip and Rotate programı arayüzüyle oldukça basit bir kullanıma sahip. Programın tek bir amacı var oda ters çektiğiniz videoları istediğiniz gibi çevirip döndürebilmek. Bunun için oldukça kullanışlı bie menüye sahip ve videoları 90 dereceden 180 dereceye, hatta 360 dereceye kadar döndürebilmektesiniz. Programın içerisinde hiç bir ücretli özellik bulunmuyor tüm özellikleri açık ve ücretsiz olarak sizlere sunulan bir video döndürme programı. Ana ekranında video ekleyebileceğiniz Add File kısmı alt tarafta ise videoyu kontrol edip ileretebileceğiniz, süresini görebileceğiniz, döndürme şekillerini nasıl yapabileceğiniz konusunda bir araç bulunmakta. Videoyu döndürmenin yanı sıra en alt sol tarafta yazan Convert özelliği ile videolarınızı AVI, GIF, MKV ve MP4’e çevirebilirsiniz.

Free Video Flip and Rotate Nasıl Kullanılır?

Programın ana ekranından yer alan Drop files here yazan yere öncelikle videomuzu sürükleyip bırakalım. Ardından alt menüde yer alan ok tuşları aktif olacaktır bunlarnda uygun olanla videomuzu döndürelim. Son olarak Convert to AVI yazan kısımdan uzantımızı seçip Save tuşuna basalım. Böylelikle kolay bir şekilde videonuzun orjinal halini ve sonraki halini üst ekrandan izleyebilirsiniz. Son olarak programda yer alan Convert özelliğinde gif özelliği var yani videodan gif yapma programı olarakta kullanmanız mümkün. Video döndürme programı kaydettiği çalışmaları Belgelerim klasöründeki Videolar kısmına kaydetmekte.

Free Video Flip and Rotate – Video Çevirme ve Döndürme Programı BENZER İÇERİKLER
Free Video Flip and Rotate – Video Çevirme ve Döndürme Programı YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Umut Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Umut
Ziyaretçi
Umut

programı biliyordum çok sağlıklı çalışıyor