Ok.ru Video – Film İndirme – Programsız

Ok.ru Video – Film İndirme – Programsız

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Ok.ru Video – Film İndirme – Programsız

Film ve video izleme siteleri arasında saygı bir konumu olan ok.ru sitesi yüksek yükleme oranları ile pek çok yüklemecinin vazgeçilmez siteleri arasında. Rusya menşeili olan bu siteye yüklenen film veya videoları nasıl inidrebileceğiniz konusunda sizlere çok hızlı ve pratik bir çözüm sunacağız.

Ok.ru’dan video veya film indirmek için öncelikle indireceğiniz videonun linkini bulmanız gerekecek. Bunun için videonun üzerine gelerek sağ üst köşedeki bağlantı ikonuna tıklayalım ardından bağlantıyı kopyala diyelim. Bu bağlantıyı yeni bir sekme açıp oraya yapıştıralım örneğin bağlantımız bu olsun: https://ok.ru/video/301656509176 bunun https:// kısmının hemen sonuna https://m. ekleyelim yani linkimiz şöyle olacak http://m.ok.ru/video/301656509176 linkimizi oluşturduktan sonra burada ok.ru’nun mobil sayfasına geçmiş olduk.

Mobil sayfada videoyu oynatmaya başlayalım ardından (video başladığında) üzerine sağ tıklayarak Videoyu farklı kaydet yazan yere tıklayarak videomuzu istediğimiz yere indirmeye başlayabiliriz.

İşlemler oldukça basit arkadaşlar eğer takıldığınız yer olursa yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

 

Ok.ru Video – Film İndirme – Programsız YAPILAN YORUMLAR
 • Halime Nur
  1 ay önce

  Peki yaa telefon? Telefonlarda üstüne basılı tuttuğumuz zaman yalnızca bağlantı çıkıyor.

  • admin
   1 ay önce

   Merhaba.
   videonun üstüne basılı tutunuz, çıkan menüde Bağlantıyı indir seçeneğini tıklayınca videonuz telefonunuza inmeye başlayacaktır. .