O&O MediaRecovery 14.0.17 (64-bit)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

O & O MediaRecovery 64bit ileo değerli anı yakalanan silinen resimleri kurtarabilirsiniz. Geçen yılki tatil, evlendiğiniz gün veya çocuklarınızın ilk resimleri… Yeri doldurulamayan hatıralar silinirse, sonsuza dek kayboldukları anlamına gelmez. Ve uygulama burada bitmiyor: en sevdiğiniz şarkıları ve videoları kolayca ve hızlı bir şekilde ve sadece birkaç fare tıklamasıyla kurtarabilir !

PC için O&O MediaRecoveryMP3 çalarlar, dijital kameralar, hafıza kartları (örneğin, SD, MMC, xD ve diğerleri gibi), sabit diskler ve tabii ki Apple iPod gibi cihazlardan çıkarılabilir sürücülerden verilerin kurtarılması için tasarlandı. Aracı bilgisayarınıza yükleyin ve verileri kurtarmak istediğiniz depolama birimini bağlayın. Program başladıktan sonra, O&O MediaRecovery 64-bit sihirbazı, kurtarma işleminde adım adım size rehberlik eder, böylece kaybolan verilerinize kolayca erişebilirsiniz.

Bir tarama işleminin tamamlanmasından sonra, geri yüklenebilecek dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın önizleme işlevi, JPEG, BMP ve TIF dahil olmak üzere çoğu resim formatını destekler. Bazı dosyalar için bir önizlemenin bulunmaması, bu dosyaların başarılı ve kusursuz bir şekilde geri yüklenmesi olasılığını ortadan kaldırmaz. Bu işlev bekleyen bir restorasyonun kalitesini değerlendirmenin bir yolu olarak görülmemeli, bunun yerine dosya tanımlama sürecini kolaylaştırmanın bir yolu olarak görülmelidir.

Oldukça başarılı veri kurtarma ürünleri O&O DiskRecovery ve O&O UnErase’un güçlü arama işlemlerini birleştiriyor. Bu arama algoritmaları, neredeyse tüm senaryolarda verileri bulmak için farklı teknolojiler uygular ve birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilir. O&O UnErase’ın algoritması hızlı veri kurtarma için en uygun olanıdır. O&O DiskRecovery’nin algoritması , bir birimin her kesimini tanınmış dosya imzaları için tarar ve birimin tüm içerik dizini silindiğinde veya üzerine yazıldığında bile onlardan verileri yeniden oluşturabilir.

O&O DiskImage tarafından oluşturulan veri görüntüleri veri kurtarma işlemlerine de dahil edilmiştir. Arızalı donanım üzerinden veri kaybını önlemek için, ayrıca satılan O&O DiskImage kullanılarak adli bir görüntü oluşturulabilir. Bu kapsamlı görüntü aynı zamanda (varsayılan) boş disk alanından tasarruf etmenizi sağlar, böylece orijinal donanıma dokunmadan tam veri kurtarma işlemi gerçekleştirilebilir.

Arama sonuçları, büyüklük veya saate göre sıralanan filtreler (net / son değiştirilmiş / en son erişilen) sayesinde net bir şekilde sunulur. Filtreler ayrıca rafine edilmiş arama sonuçları için boş dizinleri veya dosyaları da harmanlayabilir.

Özellikler ve Önemli Noktalar

  • Çok büyük depolama hacimlerinde bile dosyalar için hızlı tarama
  • Veri restorasyonundan önce dosyaların önizlemesi
  • Arama ve geri yükleme için geliştirilmiş sihirbaz
  • 80’den fazla dosya türünü tanır ve geri yükler (tüm standart grafik, video ve müzik formatları)
  • Tüm Windows uyumlu sabit diskleri, çıkarılabilir sürücüleri, bellek kartlarını, USB Stick’leri, CompactFlash ve çoğu dijital kamerayı destekler
  • Dosyaları zarar görmüş depolama birimlerindeki verileri kurtarır
  • veya hatalı çalışan bir yazılım tarafından imha edildi
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 ve Vista’yı destekler

Not : Dosyaları demo sürümüne kaydedemiyorum.

O&O MediaRecovery 14.0.17 (64-bit) YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir