Windows 7 USB/DVD Download Tool – Flash Bellekten ve Dvd ‘den Windows

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Orjinal Windows 7 USB/DVD Download Tool – Flash Bellekten ve Dvd ‘den Windows

Orjinal Windows 7 USB/DVD Download Tool – Flash Bellekten ve Dvd ‘den Windows Kurma Programı sayesinde mevcut Windows 7 ve Windows 8 iso dosyanızı filash bellek veya dvd ‘ye aktararak kolayca kurulum yapabiliyosunuz. Program ingilizce ve ücrestsiz Microsoft tarafından sunulan bir programdır.

Windows 7 veya Windows 8 kurulumunu flash bellekten yapmak istiyorsanız kurulum dosyasını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra 4 adımda bu işlemi rahatça yapabiliyorsunuz. Eğer usb flash belleğinizin okuma yazmaları iyi ise dvd ‘ye göre usb flash bellekten çok daha kısa sürede kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde olmalı;

Programı açın, gelen 1. adımda browseye tıklayarak isonun olduğu konumu belirleyin, 2. adımda usb flash bellek mi yoksa dvd için yazım mı olacak onu seçin, 3. adımda yazılacak sürücü seçimini yapın ve begin copying butonuna tıklayın ve sonra start over ile işlemi tamamlayın. Aktarım bittikten sonra orjinal usb flash bellekten windows kurma için hazırlıklarınız bitmiş olacak, tabii ki dvd için de aynı durum söz konusu.

Windows 7 USB/DVD Download Tool – Flash Bellekten ve Dvd ‘den Windows BENZER İÇERİKLER
Windows 7 USB/DVD Download Tool – Flash Bellekten ve Dvd ‘den Windows YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir