Windows Repair 4.7.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows Repair 4.7.0

 

Hasar görmüş bir sistemin onarımında etkili bir yazılım.

 

Windows Repair, bozuk bir Windows sistemini sadece birkaç adımda onarmaya çalışan bir uygulamadır. Uygulama aslında virüs enfeksiyonu taramanızı ve sistem hasarlarını analiz etmenizi sağlayan bir program paketidir. Program toplam beş adımda kontrol ve onarım yapmaktadır.

Öncelikle, Windows Repair, başvurduğu üç farklı uygulama (Microsoft Security Essentials dahil) sunarak bir enfeksiyon bulmaya veya gidermeye çalışacaktır.

İkinci adım, dosya sistemini kontrol etmektir.

Ek olarak, program tüm sistem dosyalarının yerinde ve sağlam olup olmadığını tespit eder.

Bunu, sistemin geri kazanılmasıyla sistemi onarma girişimi izler; Asıl onarım daha sonra son adımda gerçekleşir. Onarım, sistemi derinden etkileyecek ve yüklü programların davranışını etkileyecektir.

Windows Repair, Windows işletim sistemini onarmak için tasarlanmış gelişmiş bir araç setidir. Bu seti kullanarak, sistemin doğru çalışması için geri yükleyeceğiz. Windows Repair, HOSTS dosyalarını temizler, tek tek simgelerin ön belleğini onarır, CD ve DVD sürücüleri ile ilgili hataları düzeltir, sistem hizmetlerindeki (Windows Update, Windows Güvenlik Duvarı vb.) Ve aygıtlardaki hataları kaldırır. Ayrıca, gereksiz geçici dosyaları siler ve PROXY ayarlarını devre dışı bırakır.

Uygulamayı etkinleştirdikten sonra, sistemi onarmak için gerekli adımları uygulayacağımız sihirbazı gözden geçirmeliyiz. Başlangıçta, Windows Repair, sisteminizi popüler anti-virüs programlarından biriyle kontrol etmenizi önerir. Bir sonraki adım, bilgisayara monte edilmiş sabit sürücülerin yapısının kapsamlı bir analizini yapmaktır. Bir sonraki görev, gerekli tüm sistem dosyalarına sahip olduğumuzu kontrol etmektir. Son adım bir yedek kopya oluşturmaktır. Yukarıdaki işlemlerin tümünü yaptıktan sonra, işletim sistemini uygun şekilde onarmaya başlayabiliriz. Üç bilgisayar onarım modu ile temel, gelişmiş bir araçtır.

Windows Repair, aşağıdakiler dahil bilinen Windows PC sorunlarının büyük çoğunluğunu gidermeye yardımcı olan bir araçtır ; kayıt defteri hataları, dosya izinleri, Internet Explorer ile ilgili sorunlar, Windows Güncelleştirmeleri, Windows Güvenlik Duvarı ve daha fazlası. Kötü amaçlı yazılım ve kötü yüklenmiş programlar, varsayılan ayarlarınızı değiştirerek makinenizin kötü çalışmasına veya daha kötü çalışmasına neden olabilir. Tweaking.com’un geliştirdiği Windows Repair ile bu problemlerin çoğunu düzelten Windows orijinal ayarlarını geri yükleyebilirsiniz. Windows Onarım bölümü her zaman olduğu gibi kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir. Bu uygulamayla, bu sorunların çoğunu düzelten Windows orijinal ayarlarını geri yükleyebilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılım ve kötü yüklenmiş veya kaldırılmış programlar, ayarlarınızı değiştirerek makinenizin düşük, beklenmedik şekilde veya daha kötü çalışmasına neden olabilir. Tweaking.com Windows Repair , aşağıdakiler de dahil olmak üzere bu bilinen Windows sorunlarının çoğunu gidermeye yardımcı olan gelişmiş bir araçtır:

Kayıt hataları,
Dosya İzin Sorunları
Internet Explorer Sorunları
İnternet Bağlantısı Sorunları
Windows Güncelleştirmeleri Sorunları

Pro sürümü gibi ek özellikler ve optimizasyonlar ekler:

Otomatik güncellemeler,
Gelişmiş Windows Sürücü Temizleyici,
Hafıza Temizleyici,
Windows Hızlı Bağlantı Menüsü
Onardıktan Sonra Kendi Özel Komut Dosyalarınızı Çalıştırın,
Onarımdan Sonra Hız Ayarı Yapın
Performans Geliştirmeleri ve daha fazlası.

Özellikler ve Önemli Noktalar

Kayıt Defteri İzinlerini Sıfırla
Dosya İzinlerini Sıfırla
Sistem Dosyalarını Kaydedin
WMI Onarımı
Windows Güvenlik Duvarı’nı Onarma
Internet Explorer’ı Onar
Onarım MDAC ve MS Jet
Ana Bilgisayar Dosyasını Onar
Enfeksiyonlarla Ayarlanan Politikaları Kaldır
Onarım Simgeleri
Onarım Winsock ve DNS Önbelleği
Temp Dosyalarını Kaldırma
Proxy Ayarlarını Onar
Unhide Olmayan Sistem Dosyaları
Windows Güncellemelerini Onar
Tamir CD / DVD’si Yok / Çalışmıyor

 

Ücretsiz Sürüm Lisans Kısıtlamaları : Tweaking.com Windows Repair yazılımının ücretsiz sürümü KİŞİSEL KULLANIM için geçerlidir.

Yükseltme Lisansı: Kayıtlı v3 kullanıcıları, programın içinde geçerli anahtarlarıyla indirimli bir fiyatla v4’e yükseltebilirler.

PRO Lisansı: Bir kişisel bilgisayar ortamında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve bilgisayar başına bir lisanstır. Bu, onarımları ve tüm gelişmiş / profesyonel özelliklerini içerir. Pro lisanslar büyük sürüm başına geçerlidir.

 

İndirTık

Windows Repair 4.7.0 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir