Winrar Türkçe – 32 Bit ve 64 Bit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Yeni bir bilgisayar kurduğunuzda ilk yüklediğiniz program nedir diye soracak olursak ya bir internet tarayıcıdır yada winrar programıdır.

Bugün sizlere Rarlab firması tarafından geliştirilen efsane RAR dosya açma ve sıkıştırma programı Winrar’ı tanıtacağız. Winrar, Windows 98’den itibaren geliştirilmeye başlanan bir arşivleme yazılımı ve pekçok farklı formatta uzantıyı açabiliyor. Bu uzantılar arasında en çok kullanılan ISO, Zip, Rar, TAR.GZ, CAB, LZH, ACE, GZip, 7-Zip ve TAR uzantıları yeralmakta. Winrar normalde 40 günlük ücretsiz olan bir program fakat geliştirici gerçekten lisans konusuna çok girmemiş çünkü bu 40 gün bitse bile sadece reklamlar açık kalıyor ve bunları kapatarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Sizlere sunduğumuz Türkçe Winrar programının 32 bit ve 64 bit versiyonları var eğer 64 bir işletim sistemi kullanıyorsanız 64 bit winrar’ın farkını anlayabileceksiniz.

Winrar’ın içerisinde kendi çeşitli test programlarıda yer alıyor bunlardan en önemlisi sistem hız testi bu modül bir tarama yaparak sisteminize puan vermekte. 2. bir modül ise bozuk zip ve rar dosyalarını onarabiliyor bu sayede arızalanan dosyaları kolayca kurtarabiliyorsunuz. Ayrıca oluşturacağınız zip / rar uzantılı dosyalara şifrede koyan Winrar programını kesinlikle her bilgisayar kullanıcısı yüklemeli.

Winrar Türkçe – 32 Bit ve 64 Bit BENZER İÇERİKLER
Winrar Türkçe – 32 Bit ve 64 Bit YAPILAN YORUMLAR
 • Ersin Bilgin
  2 sene önce

  Winrar programı çok iyi hızlı ve gerçekten sıkıştırması iyi ücretsiz olmasıda cabası gerçekten süresi dolsa bile sadece uyarı veriyor bunu kapatıp aynen devam arkadaşlar 64 bit destekliyorsa bunu kurun.

 • Umut Karaçoban
  2 sene önce

  Winrar her bilgisayar için lazım olan bir program,bilgisayarıma format attıgımda ilk yükledigim hatta paylaşım için teşekkürler

 • Jeta Logo Designer – Ücretsiz Logo Yapma Programı | İndir Link – Güvenilir Program ve Dosya Arşivi
  2 sene önce

  […] jeta130_free.zip dosyasını Winrar veya benzeri program yardımı ile açıp içerisindeki jeta_setup.exe’yi çalıştırıp […]