Aliexpress.com Kapatıldı Erişim Engellendi – Nasıl Girilir?

Aliexpress.com Kapatıldı Erişim Engellendi – Nasıl Girilir?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Aliexpress.com Kapatıldı Erişim Engellendi – Nasıl Girilir?

Dünya’nın en büyük e-ticaret portallarından birisi olan Aliexpress.com, global anlamda oldukça iyi işler yapan alıcı ve satıcılara sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunan nadir sitelerden birisi.

23.10.2017 tarihi itibariyle kapatılma kararı çıkan Aliexpress sitesine giriş için en iyi yöntem VPN programlarını kullanmak ( Zenmate, Hotspot Shield vb.)

Aliexpress’e giriş için Hotspot Shield programını kullanabilirsiniz indirme linki: https://www.indirtik.com/hotspot-shield-ucretsiz-vpn-yasakli-sitelere-giris-programi/

Aliexpress’in neden kapatıldığı hakkında şuan için net bir bilgi yok fakat söylentilere göre siteyle alakalı soru yaşayan bir kullanıcının siteyi mahkemeye verdiği ve bundan dolayı kapama kararı çıktığı düşünülüyor. Aliexpress.com’dan sipariş verenlerin endişelenmesi gereken bir durum olduğunu sanmıyorum çünkü paketlerde Aliexpress’e ait bir ibare bulunmuyor.

Forumlarda bazı kullanıcılar girebildiğini bazıları ise giremediğini belirtmekte. Muhtemelen Turk Telekom hatlarında engelleme oldu, Süperonline kullananlarda erişim halen varmış. Ayrıca https://tr.aliexpress.com adresinden de şansınızı deneyebilirsiniz.

Aliexpress.com Kapatıldı Erişim Engellendi – Nasıl Girilir? YAPILAN YORUMLAR
 • Faruk
  1 sene önce

  vpn programlarını kullanmaya devam edeceğiz yapacak birşey yok arkadaşlar siparişleriniz ulaşır ama yola çıktıysa sorun olacağını sanmıyorum bende

 • Samet Biçer
  1 sene önce

  abi bu kadar da olmaz ki gearbest kapandı halen kapalı sıra şimdi aliexpresse geldi

 • engin
  1 sene önce

  kesin bir bilgi yok neden kapatılır ki böyle büyük bir site beklediğim 3 tane sipariş vardı ne olacak şimdi?