Apple Watch Pil Ömrü Uzatma Kesin Çözüm

Apple Watch Pil Ömrü Uzatma Kesin Çözüm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Apple Watch Pil Ömrü Uzatma Kesin Çözüm

 

Apple Watch Pil Ömrü Uzatma Kesin Çözüm

 

Teknoloji devi Apple son dönemde akıllı saati olan Apple Watch saatini piyasaya sundu. Apple Watch çıktığı ilk günden beridir içinde barındırdığı sınırsız özelliklerle, kullanım kolaylığıyla ve elbette bu konfor için biraz fazla olan binlerce dolarlık fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çekti. Elbette Apple Watch problemleri ile de yakın zamanda çok konuşulmaya başladı. Elbette bu problemlerden en bilineni her elektronik cihaz gibi pil ömrü problemidir. Pil kullanım süresinin kısa olması ve pilin dayanaklığının düşük olması kullanıcıların en büyük problemidir. İşte bu yazımızda Apple Watch pil ömrünü uzatmak ve şarj etmeden daha uzun süre kullanarak batarya ömrünü belli bir sürede tutmanın yollarını ve faydalarını anlatacağız.

Öncelikle Ekran Parlaklığı seçeneğini manuel olarak ayarlayın ve en üst düzeylerde kullanmamaya çalışın. Auto özelliğinde olan ekran parlaklığı sürekli değişim halinde olup batarya ömrünü kısaltmaktadır.

Bildirimler özelliğinde kullanmadığınız programların bildirimlerini kapatarak sadece bildirim almak istediğiniz uygulamaların bildirimlerini açın.

Arka Planda Uygulama Yenileme özelliğini kapatın ve uygulama yenilemelerini ihtiyaç halinde yapın.

Konum Servisleri özelliğini bütün uygulamalar için değil sadece kullanmak istediğiniz uygulamalar için açın.

Arka Planda Çalışan Uygulamalar sekmesini sürekli kontrol edin ve arka planda önceden açılan ve o anda kullanmadığınız tüm uygulamaları kapatın.

Hareketi azalt seçeneğini aktif hale getirin ve cihazdaki hareketi sınırlandırın.

Apple Watch Pil Ömrü Uzatma Kesin Çözüm YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir