Beyond Compare 4.3.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Beyond Compare 4.3.2

 

Beyond Compare , dosyalarınızı ve klasörlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde karşılaştırmanıza olanak sağlar . Basit, güçlü komutları kullanarak, ilgilendiğiniz farklılıklara odaklanabilir ve istemediğiniz şeyleri görmezden gelebilirsiniz. Daha sonra değişiklikleri birleştirebilir, dosyalarınızı senkronize edebilir ve kayıtlarınız için raporlar oluşturabilirsiniz.

Dosya ve Klasörleri Karşılaştırın
Sadece boyutları ve değiştirilmiş zamanları kontrol ederek tüm sürücü ve klasörleri yüksek hızda karşılaştırabilirsiniz. Veya, her dosyayı bayt bayt karşılaştırarak iyice doğrulayabilirsiniz. FTP siteleri, bulut depolamave zip dosyaları sorunsuz bir şekilde tümleştirilmiştir ve güçlü filtreler yalnızca ilgilendiğiniz şeyleri sınırlandırmanıza izin verir. İlgilendiğiniz belirli dosyaları bulduktan sonra Beyond Compare akıllıca karşılaştırmanın en iyi yolunu seçebilir ve onları gösterin. Metin dosyaları, özellikle belgeler, kaynak kodu ve HTML için ayarlanan sözdizimi vurgulama ve karşılaştırma kuralları ile görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Microsoft Word .doc ve Adobe .pdf dosyalarının metin içeriği de karşılaştırılabilir ancak düzenlenemez. Veri dosyaları, çalıştırılabilir dosyalar, ikili veriler ve resimlerin tümü aynı zamanda özel görüntüleyicilere sahiptir, bu nedenle değişiklikleri her zaman net olarak görebilirsiniz.

3 Yollu Birleştirme
Beyond Compare‘in birleştirme görünümü, bir dosya veya klasörün iki sürümündeki değişiklikleri tek bir çıktıda birleştirmenize olanak tanır. Akıllı yaklaşımı, çatışmaları dikkatlice incelerken çoğu değişikliği hızlıca kabul etmenize olanak tanır. Renk kodlaması ve bölüm vurgulama, değişiklikleri kolayca ve kolayca kabul etmenize, reddetmenize veya birleştirmenize olanak sağlar. Dosyaları birleştirirken, yerleşik söz dizimi vurgulama düzenleyicisiyle çıktıdaki herhangi bir satırı değiştirebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak Karşılaştırma’nın güçlü dosya türü desteğini ve bir dosyadaki değişiklikleri destekleme özelliğini kullanarak, pek çok değişikliği bile görmeden kabul edebilirsiniz.

Klasörleri Senkronize Et
Karşılaştırma programı sezgisel Klasör Eşitleme arayüzü, verilerinizdeki farklılıkları otomatik olarak birleştirmenizi sağlar. Dizüstü bilgisayarınızı etkin bir şekilde güncelleyebilir, bilgisayarınızı yedekleyebilir veya web sitenizi yönetebilirsiniz; Karşılaştırma uygulaması tüm ayrıntıları yerine getirecektir. Aynı arayüzü kullanarak disklere, FTP sunucularına ve zip dosyalarına kopyalayabilirsiniz. Etkilenmesini istemediğiniz herhangi bir şey kolayca filtrelenebilir ve yedeklemeyi istediğiniz kadar hızlı veya sağlam kılan güçlü karşılaştırma tekniklerinin tümü kullanılabilir.

Not : 30 günlük deneme sürümü.

İndirTık

Beyond Compare 4.3.2 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir