Bilsoft Ücretsiz Türkçe Ön Muhasebe – Cari – Stok – Depo Takip Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Bilsoft Ücretsiz Türkçe Ön Muhasebe – Cari – Stok – Depo Takip Programı

 

Muhasebe / finans sektörüne çeşitli programlar geliştiren Bilsoft firmasının 2009 yılından itibaren geliştirmeye başladığı ÜCRETSİZ uygulamalarından birisi olan Ön Muhasebe ve Cari Takip Programı sektördeki en çok kullanılan ücretsiz yazılımların başında geliyor. Kullanışlı ve basit arayüzü ile dikkat çeken, çok fazla iş yükü olmayan, kendi ön muhasebesini takip edip cari kontrollerini yapmak isteyenler için eşi bulunmayan bir ön muhasebe programı geliştirilmiş. Raporlama olarak oldukça fazla özellik sunan Bilsoft Ücretsiz Ön Muhasebe Programı tam sürümü kendi içerisinde yer alan barkod desteği, cari takip programı, hızlı satış modülü, ile küçük ve ortak ölçekli işlerinizde mükemmel bir yardımcınız olacaktır. Sadece 20 MB gibi ufak bir boyutu bulunan bu Türkçe programın arayüzü basitliği ile 7 den 70’e herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılabilmekte.

Bilsoft Ücretsiz Türkçe Ön Muhasebe - Cari logo ile ilgili görsel sonucu

Bilsoft Ücretsiz Ön Muhasebe ve Cari Takip Programı Kurulumu ve Şifresi:

Bilsoftu indirdiğinizde indirilenler klasörünüze “Bilsoft Muhasebe Kurulum Son Sürüm 2.9.8.1.msi “adında bir dosya gelecektir buna çift tıklayarak kuruluma başlayalım bazı virüs ve güvenlik duvarı yazılımları kurulum öncesi yetki sorunu yapabilir bunları izin vererek onaylayıp ilerlemeniz kurulumun sorunsuz yapılmasını sağlayacaktır. Kurulum sonrası bilgisayarınızın masa üstüne gelecek olan kısayola tıkladığınızda sizden şifre ve kullanıcı adı talep edecektir kullanıcı adı: bilsoft şifre: 1234 yazdığınızda programın arayüzü karşınıza gelecek. Daha sonrasında istediğiniz şekilde bu şifre ve kullanıcı adını değiştirebilirsiniz.

Bilsoft ön muhasebe programı indirin ve bu ücretsiz muhasebe programını tek geliri sağ tarafta bulunan reklamlar ve bu nedenle ömür boyu ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanıcı sınırı ve bilgisayara kurulum sınırı bulunmamakla birlikte marketler için 20.000 adet ürün barkodu da kendi veri tabanında kayıtlı bulunmakta. Bilsoft gerçekten bu programı ücretsiz sunmasına karşılık çok güzel özelliklerle donatmış ve sürekli de güncelleme çıkartmakta. Depo stok takibinden, basit ön muhasebe işlerine, market satış programından, barkod sistemine kadar gerçekten çok iyi bir program olmuş. Programın kullanım videolarını yine Bilsoft’un Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Son olarak programda bulunan modülleri listeleyelim:

  1. Cari Kart Modülü
  2. Stok Takibi Modülü
  3. Raporlama Sistemi
  4. Fatura Modülü
  5. Kasa Takip Modülü
  6. Çek – Senet Takibi Modülü
  7. Banka Takibi Modülü
  8. Fatura Modülü
  9. Taksit Takip Modülü

İndirTık

Bilsoft Ücretsiz Türkçe Ön Muhasebe – Cari – Stok – Depo Takip Programı BENZER İÇERİKLER
Bilsoft Ücretsiz Türkçe Ön Muhasebe – Cari – Stok – Depo Takip Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir