Free VPN 5.0.5 – Ücretsiz VPN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free VPN 5.0.5

 

Free VPN , bölge tarafından engellenen web sitelerine kolayca erişmenizi ve çevrimiçi bağlantınızı ISS izleme, bağlantı sahtekarlığı ve kimlik izlemeye karşı güvenli hale getirmenizi sağlayan güçlü ve düzenli bir VPN Proxy uygulaması ve çevrimiçi güvenlik hizmetidir. Düzenli internet kullanımı sırasında sıfırdan müdahalesiz ve görünmez olacak şekilde inşa edilen Free VPN , internetin tüm köşelerine güvenlik, gizlilik ve sınırsız erişim gerektiren çevrimiçi kullanıcılar için en iyi ücretsiz VPN programlarından bir tanesidir. Ücretsiz VPN alternatifleri arıyorsanız, Freegate , Windscribe veya ProtonVPN’i indirmenizi öneririz .

VPN teknolojisi o çekirdek faydalarından biri VPN Freekullanım alanı, ISS’leri ve web sitelerini bulunduğunuz yerin kökeni ile ilgili olarak tahrif edebilir, bazı hükümetlerin, ISS’lerin, web sitelerinin ve çevrimiçi hizmetlerin kullanıcılarına uyguladığı bölgesel veya diğer kısıtlamaları zahmetsizce atlamanıza olanak sağlar. İle Ücretsiz VPN web sitelerinin belirli uluslararası sürümleri, hileli hükümet blokları ve çok daha erişebilir. Bu tür bölge engelleme veya kısıtlı çevrimiçi hedeflere örnek olarak YouTube, Facebook, Twitter, çeşitli ses / video akışı hizmetleri, yeni siteler ve daha fazlası verilebilir.

Düzenli olarak genişleyen mevcut kurulumlarında, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Japonya, Fransa, Avustralya, Almanya, Singapur, Hong Kong ve Hollanda’da bulunan sunucularına kolaylaştırılmış erişimi destekliyor.

VPN, VPN hizmetlerine ücretsiz, sınırsız ve reklamsız erişim sunmaktan gurur duyurken, ücretsiz kullanıcılar, tarama deneyimini engelleyebilecek birkaç olumsuz etki yaşayabilir. En önemlisi, ücretsiz kullanıcılar için VPN veri aktarım hızları çok sınırlıdır. Yavaş indirme hızı büyük dosyaların zahmetsizce indirilmesini önler ve Netflix’i açmak ya da izlemek bile neredeyse imkansızdır.

Öne Çıkanlar ve Özellikler

Günlük kullanım için% 100 Ücretsiz – Sınırsız web deneyimini kısıtlama olmadan gezinmenin tadını çıkarın.
Reklam yok – Bu doğru, Tarama deneyiminize önem verir ve tarayıcınızı hiçbir reklamla karıştırmaz.
Kurulumu ve kullanımı kolay – Sadece birkaç basit tıklama ile onu kurun ve kullanın. Kayıt, bant genişliği sınırı veya günlük paylaşımı yoktur. Arabirim, VPN ayarlarını etkinleştiren tek bir bağlantı düğmesinden oluşan minimum düzeydedir.
Tarayıcı entegrasyonu – Google Chrome veya Firefox tarayıcılarından uzantılar yoluyla erişin .
Otomatik VPN yönlendirme – Sizi en yakın sunucuya bağlayacak otomatik konum tespitinden yararlanın.
Kesin kayıt politikası yok – Kimliğinizin güvenliği ve geçmişe göz atmak çok önemli. Günlük yazmıyor ve etkinliğinizin hiçbiri hiç kimseyle paylaşılmıyor.
% 100 veri şifrelemesi – FreeVPN sunucuları üzerinden aktarılan tüm veriler en son güvenlik protokolleri ile şifrelenir.
İsteğe bağlı Premium servis – Açık indirme hızları, özel sunuculara erişim, daha fazla sunucu konumu, manuel sunucu seçimi, IP seçimi ve 7/24 destek isteyen kullanıcılar için.
Mobil platformlarda mevcuttur – Kilitlenmemiş program tarama deneyimine iOS ve Android cihazlarda erişebilirsiniz .
En son Chrome ve Firefox tarayıcı güncellemelerini alan tüm modern Windows işletim sistemi sistemlerinde mevcuttur.

 

İndirTık

Free VPN 5.0.5 – Ücretsiz VPN YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir