GTA 5 Türkçe Yama – GTA V 1.6.4 %100 Tam Çeviri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

GTA 5 Türkçe Yama – GTA V 1.6.4 %100 Tam Çeviri

 

GTA denildiğinde ülkemizde akla gelen ilk sitelerden birisi olmayı başaran ve ekipçe güzel işler çıkaran GTAVTurk, 2 yıllık bir çalışma sonrasında GTA 5 için Türkçe dil yamasını yayınladı. GTA 5 Türkçe yama içerisinde neler var ne gibi düzeltmeler yer alıyor gelin birlikte bu yeniliklere göz atalım.

Mükemmel Çeviri Mükemmel Ekip = Mükemmel Bir GTA 5 Yaması

GTAVTurk ekibinin büyük bir özveri ile geliştirdiği GTA Türkçe yama dosyasına geçmeden önce ekipten sizlere kısaca bahsedelim. Yamayı kurarken de göreceğiniz üzere ekip liderleri Bora Çitim, Gökalp Yağmur ve Serhat Yılmaz. Teknik alt yapı ve programlama kısmında 3 kişi daha yer alıyor ve bunların asıl görevi yamayı GTA 5’e entegre edebilmek. Diğer yandan yine çeviri konusunda büyük bir ekip bizlere merhaba diyor. Tam tamına 9 kişilik bir çeviri timi tarafından hazırlanan İngilizce’den Türkçe’ye çeviriler, düzenleme ve yama test ekibinin onayı ile yayına alındı ve gerçekten GTA 5 Türkçe yamaları arasında en iyisi olmuş ve %100 tamamlanmış.

GTA 5 Yama Kurulumu

Yamanın kurulumuna geçecek olursak oldukça basit bir şekilde GTA 5’i Türkçe yapmak mümkün. Ekibin oluşturduğu GTAVTurk_TRYama_v1.6.4.rar dosyasını rar açan bir program (Örn: Winrar gibi) açıp içerisindeki GTAVTurk_setupv1.6.1.exe dosyasını çalıştıralım.

İlk aşamada size nelerin kurulacağı yazılı olarak aktarılacak ileri diyerek bu adımı geçelim. 2. adımda yamanın içeriği hakkında çok fazla detay size aktarılacak burasınıda ileri diyerek geçelim. 3. adımda yamanın geliştirici isimleri sizleri aktarılacak bundan sonra yamanın kurulacağı yeri seçerek tekrar ileri diyelim. Son adımda kurun dediğinizde artık yamamız aktif olmuş olacak.

Yamayla İlgili Uyarılar

GTA oyununuz güncelleme alırsa yama muhtemelen silinebilir bu durumda yeniden yüklemeniz gerekecek.

Oyunu tekrar ingilizce yapmak isterseniz yamayı program ekle kaldır üzerinden kaldırmanız yeterli olacaktır.

GTA Online oynayanlar ne olur ne olmaz yama dosyasının zarar görmemesi adına yama ile online oyuna girmemeliler.Eğer GTA 5 online modda oynayacaksanız yamayı kaldırmalısınız.

GTA V Türkçe Yama dosyasını çalıştırıp GTA 5’in kurulu olduğu yeri tanıtmanız gerekmektedir. Aksi halde girek GTA 5 kısayolu ile oyun açılmayacaktır.

İndirTık

GTA 5 Türkçe Yama – GTA V 1.6.4 %100 Tam Çeviri YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir