mHotspot – Laptoptan WiFi Dağıtma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

mHotspot – Laptoptan WiFi Dağıtma

 

Dünya üzerinde 6 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılan mhotspot Wifi Dağıtıcı programı ile laptoptan/dizüstü bilgisayardan/ notebooktan / masaüstü bilgisayardan (wifi aparatı var ise) çevrenizdeki wifi destekli cihazlara kendi belirleyeceğiz wifi ismi ve şifresi ile çok kolay bir şekilde wifi internet dağıtabilirsiniz.

mHotspot programının son sürümünü sizlere sunan indirtik.com her zaman güncel programlarla sizlerin ihtiyacını en kısa ve kolay şekilde çözmeyi hedef edinmektedir. Mhotspot wifi dağıtma programının özellikleri arasında öne çıkanlar; 10 cihaza kadar wifi internet dağıtabilme, kendinize özel wifi ismi ve şifresi belirleyebilme, bilgisayarınıza bağlı olan kablolu interneti kablosuz dağıtabilme, bilgisayardaki wifiyi dağıtabilme, bilgisayardaki 3g/4g interneti wifi olarak dağıtma özellikleri öne çıkanlar arasında.

Mhotspot ile sizin ağınıza bağlı olan kişileri de görebileceğiniz gibi onların internetlerini de kolay bir şekilde program ekranından kesmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kota sınırlama özelliği de bulunan mhotspot programı ile bağlı kullanıcılar arasında dosya ve video paylaşımı da yapabiliyorsunuz. Peki internet dağıtma programı olan mhotspot indirdikten sonra nasıl kullanacaksınız?

mHotspot Nasıl Kullanılır?

Programı kurduktan sonra bilgisayarınızın sağ alt köşesine bir kısayol eklenecek bu kısayola tıkladığınızda küçük bir ekran açılacaktır buradan tüm ayarları yapabilirsiniz. İlk yapmanız gereken şey Hotspot Name kısmına wifi isminizi belirlemelisiniz. Password kısmında şifre belirlemesi yaparak alt kısmında yer alan Internet Source kısmını seçmelisiniz yani burada bilgisayarınızın wifi apratı veya kartı varsa çıkacaktır eğer yoksa bağlantı dağıtamayacaksınız. Son olarka start Hotspot demenizle birlikte artık telefonunuzdan veya evdeki diğer laptopunuza internet bağlantısı kurabilirsiniz.

Not: Programı kurarken çeşitli yazılımlar yüklemek isteyip istemeyeceğiniz sorabilir bunları skip diyerek geçmenizi tavsiye ederiz. Mhotspot XP’de çalışmamakta bu nedenle bilgisayarınızın işletim sistemi Windows 7 / 8 / 8.1 veya 10 olmalıdır.

 

İndirTık

mHotspot – Laptoptan WiFi Dağıtma Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir