Minecraft 1.8.1 – İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen Minecraft oyunu bazı çocuklar için adeta yaşam haline gelmiş durumda. Özellikle Minecraft oyunun bazı sürümleri var ki yapılan özellik ve yeniliklerle kendine bağlıyor. Sizlere sunduğumuz Minecraft 1.8.1 versiyonu ile artık minecraft keyfini demo olarak sizde bilgisayarınızda yaşayabileceksiniz. Minecraft 1.8.1 demo sürümünde deneme olarak birçok özellik açık duruma göre beğenirseniz paralı versiyonunu satın alıp oyununuzu full yapabilirsiniz.

Minecraft Nasıl Kurulacak?

Öncelikle sitemizdeki 1.8.1 sürümünü indirdikten sonra karşınıza çıkan zip arşivindeki Minecraft-1-8-1.exe dosyasını açalım buradan sonra Mincraft Launcher ekranı karşınıza gelecen kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak oyuna giriş yapabilirsiniz fakat gerekli bilgileriniz yoksa veya daha önce hesap oluşturmadıysanız Register yazan yere tıklayarak https://minecraft.net/en-us/store/minecraft/#register adresinden email adresiniz şifreniz ve doğum tarihi bilgileri ile minecraft hesabı oluşturup hemen oynamaya başlayabilirisiniz.

Not: Minecraft oyunlarının tüm sürümleri bilgisayara Java Programı kurulumu istemekte bu nedenle minecraft’ı açmadan önce java kurmanız gerekmektedir.

Minecraft 1.8.1 – İndir BENZER İÇERİKLER
Minecraft 1.8.1 – İndir YAPILAN YORUMLAR