Private Internet Access VPN 1.7.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Private Internet Access

 

Private Internet Access VPN Hizmeti bağlantınızı şifreler ve gizliliğinizi korumak için adsız bir IP sağlar .  Dünya Çapında Adsız VPN servisindeki en güvenilir isimden  bile hızlı. Private Internet Access (PIA) , internette güvenlik sağlayan çeşitli gizlilik ve güvenlik katmanları yaratan güvenli, şifreli VPN tünellerinde uzmanlaşmış lider VPN Servis sağlayıcısıdır. Bu VPN Hizmeti, 25’den fazla ülkede, 37’den fazla bölgede VPN Tüneli erişimi olan dünya çapında çoklu ağ geçitleri tarafından desteklenmektedir.

Private Internet Access VPN, gelişmiş gizlilik koruması ile son teknoloji ürünü, çok katmanlı güvenlik sağlar. VPN tüneli kullanarak. Her katman hakkında daha fazla bilgi edinmek için Güvenlik Katmanları bölümüne aşağı kaydırın. Bu hizmetler, bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda önceden var olan yerleşik teknolojiyi kullanarak çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Servisler TCP / IP arayüz seviyesinde çalışır, yani sadece web tarayıcınız değil, tüm uygulamalarınız güvence altına alınır.

Private Internet Access (PIA), piyasadaki en cazip VPN servis sağlayıcılarından biridir. Bu çevrimiçi gizlilik sağlayıcısı, 18 ülkede 29 noktada bulunan 3.000’den fazla sunucu sunar. Londra merkezli Trust Media Inc. şirketi ile işbirliği yaparak ABD merkezli bir servis sağlayıcıdır. PIA, veri akışını şifrelemek için kullanılan AES 256 gibi çeşitli protokolleri ve çok karmaşık şifreleme düzeylerini kullanarak güvenli bir bağlantı sunar.
Kullanılabilir şifreleme protokolleri PPTP, L2TP ve OpenVPN’dir, bu nedenle verilerinizi ele geçirilmekten korumak için birçok seçenek vardır, ancak şirket tarafından sunucu konumları ve IP adreslerinin sayısı konusunda şirket tarafından sağlanan bilgilerin şeffaflığı eksikliği dikkate değerdir. Bunun nedeni, yalnızca bir kaçının bulunması durumunda, mevcut hizmetlerin kalitesi çok sınırlı olabilir. Ne olursa olsun, bu hizmeti ayarlamak, şu ana kadar ele aldığımız diğer proxy hizmetlerinden çok daha zor.

Gizliliğinizi ve Kimliğinizi Koruyun
Gizli bir ip ile anonim olarak göz atın ve VPN servisiyle wifi güvenliğini sağlayın . Anonim VPN tünelleri gizliliğinizi korumanın en iyi yoludur ve araçta en iyi VPN hizmeti vardır.

Sansür Filtrelerinin Engellemesini Kaldırma
Uygulamanın Privileges VPN ağına sınırsız erişimin keyfini çıkarın. En güvenli, anonim VPN tüneli artık parmaklarınızın ucunda.

Saniyede VPN Tüneli ile Bağlayın

Anında vpn kurulumuyla hemen özel VPN servisine bağlanın . Tek tıkla yükleyicilere sahip VPN hizmetiniz derhal etkinleştirilecektir. Başlamak için bir VPN hesabı satın almanız gerekmektedir.

Özellikler ve Önemli Noktalar

Güvenli VPN Hesabı
Şifreli WiFi
P2P Desteği
PPTP, OpenVPN ve L2TP / IPSec
Aynı anda 5 cihaz
Reklamları, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları engelleyin
Birden Çok VPN Ağ Geçidi
sınırsız bant genişliği
SOCKS5 Proxy Dahil
Trafik günlüğü yok
Anında kurulum
Kullanımı kolay
Not : Programın ayarlarına erişebilirsiniz, ancak ücretli bir hesap olmadan VPN’ye bağlanamazsınız.

 

İndirTık

Private Internet Access VPN 1.7.0 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir