SEO PowerSuite 78.11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SEO PowerSuite , herhangi bir arama motorunda en üst sıralarda yer almak ve sürdürmek için ihtiyacınız olan her özelliğe sahip en etkili SEO yazılımı setidir . Linkler, rütbeler, sayfa içi ve sosyal! Kullanımı kolay, etkili ve güvenilir SEO araçları . Sadece SEO PowerSuiteyazılımını bilgisayarınıza indirin ve ücretsiz olarak kullanın – zaman sınırlaması olmadan ve kredi kartı gerektirmeden. Kapsamlı SEO anahtar kelime araştırma ve rütbe izleme, yerinde optimizasyon, backlink analizi ve link kurma içerir. SEO Power Suite içindeki 4 araç SEO kampanyanızın her adımının halledilmesini sağlar. 

One-stop SEO yazılımı
Sıralamalardan sayfadan sayfaya geri bağlantılara kadar, herhangi bir çapta bir SEO kampanyasının her adımını kapsar. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve profesyonel seviye özellikler zenginliği ile SEO yenilikleri ve uzmanları için mükemmel bir seçimdir. 

Daha azıyla daha fazlasını elde edin
Sınırsız siteler, anahtar kelimeler ve izlenecek geri bağlantılar ve çoğu ücretsiz sürümde bulunmayan başka hiçbir yerde bulamayacağınız birçok özellik sunar. Yakalayış? Hiç yok. Masaüstü bir platform olduğundan, verilerinizi işlemesi için yüzlerce sunucuya ödeme yapmamız gerekmez. Bu yüzden Desktop için SEO Power Suite’in diğer SEO araçlarından en az 3 kat daha ucuz olması – ve sonsuz derecede daha esnek ve zengin özelliklere sahip olması. 

Otomatikleştirilebilir görevler
2 dakikalık bir kurulum, SEO takibinizi, sıralama izlemekten, site denetimlerinden ve backlink kontrollerinden raporlamaya kadar otomatikleştirmek için yeterlidir. SEO PowerSuite, istediğiniz zaman ve sıklıkta görevleri zamanlamanıza olanak tanır – böylece ofise girdiğiniz zaman bütün işleri halledebilirsiniz. 

Markalı SEO raporları
SEO Power Suite’in raporları beyaz etiketli, tamamen özel ve duyarlı bir şekilde tasarlanmış, bu nedenle herhangi bir cihazda en iyi şekilde görünüyorlar. Paylaşma ve yayınlama çok kolaydır: bir düğmeye tıklamak raporunuzu buluta yükler ve size paylaşılabilir bir bağlantı sunar ve otomatik rapor gönderici, planladığınız müşterilere doğrudan bağlantı veya ek olarak düz bir şekilde raporlar sunar metin veya özel HTML e-posta. 

Özellikler ve Önemli Noktalar

  • Güçlü anahtar kelime araştırması . Kendi web siteniz için en karlı anahtar kelimeleri bulun – sizden satın alması muhtemel birçok ziyaretçi getirecek anahtar kelimeler.
  • Doğru rütbe izleme . Sınırsız sayıda anahtar kelime için sınırsız sayıda sitenin arama motoru sıralamalarını izleyin.
  • Site denetimi ve içerik optimizasyonu . Web sitenizin yapısını, HTML kodlamasını ve her sayfanın içeriğini ayarlayın.
  • Derin bağlantı analizi . Bulun, izleyin, analiz edin ve karşılaştırın – güvenli ve etkili bir bağlantı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm geri bağlantı verilerini kazın.
  • Etkili bağlantı yönetimi ve tanıtım . Yeni bağlantı olanakları bulun ve bağlantı verilerinizi en uygun şekilde yönetin.
  • Derinlemesine rekabet analizi . En üst düzeydeki rakiplerinize göz atın, niçin iyi sıralandıkları hakkında ayrıntılı bilgi alın – ve kendi SEO stratejinizi oluşturun!
  • Profesyonel SEO raporları . Raporlarınıza hangi modülleri, istatistikleri ve ölçümleri dahil edeceğinize tam olarak karar verin. Otomatik pilotla raporları kaydedin, yazdırın, e-postayla gönderin ve Web’e yükleyin (yalnızca Enterprise sürümü).
  • Uluslararası ve yerel arama motorları için optimizasyon . Web sitenizi 572 yerel ve uluslararası arama motorunda tanıtın.
  • Web sitesi trafiği ve sosyal medya istatistikleri . Google Analytics istatistiklerini doğrudan SEO yazılımında analiz edin ve sizin ve rakiplerinizin web siteleri için sosyal medya sinyallerini izleyin.

Not : Demo sürümünde sınırlı işlevsellik. Java Runtime Environmentgerektirir . 

SEO PowerSuite 78.11 BENZER İÇERİKLER
SEO PowerSuite 78.11 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir