Windows ve Mac için WhatsApp 0.3.3793

WhatsApp Web’de olduğu gibi, masaüstü uygulaması da telefonunuzun bir uzantısıdır: uygulama konuşmaları ve mesajları mobil cihazınızdan yansıtır.

WhatsApp masaüstü uygulaması, ister telefonunuzda ister bilgisayarınızda ister evinizde ister işyerinde, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bağlantıda kalmanız için size yeni bir yol sunar.

Masaüstü uygulaması, Windows 8 ve Windows 10 ve Mac OS 10.9 ve üstü için kullanılabilir ve mobil cihazınızda WhatsApp ile senkronize edilir. Uygulama, masaüstünüzde yerel olarak çalıştığından, yerel masaüstü bildirimleri, daha iyi klavye kısayolları ve daha fazlası için desteğiniz olur.

Uygulamayı indirdikten ve açtıktan sonra, telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını kullanarak QR kodunu tarayın (Ayarlar altında WhatsApp Web menüsünü arayın). Tıpkı WhatsApp Web’de olduğu gibi, yeni masaüstü uygulaması, telefonunuz cebinizde kalırken arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmanıza olanak tanır.

Özellikler:

  • Gizli maliyet yok : Siz ve arkadaşlarınız uygulamayı indirdikten sonra, istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Günde bir milyon mesajını arkadaşlarına ücretsiz gönder! WhatsApp İnternet bağlantınızı kullanır: mevcut olduğunda 3G / EDGE veya Wi-Fi.
  • Multimedya : Arkadaşlarınıza ve kişilerinize Video, Görüntü ve Sesli not gönderin.
  • Grup Sohbeti : Kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın. Grup katılımcıları ekleyin veya kaldırın, grup konusunu değiştirin ve bir grup simgesi belirleyin.
  • Kişisel : Tüm kişilerinize gösterilecek bir profil fotoğrafı ayarlayın.
  • Uluslararası ücret yok : Uluslararası bir e-posta göndermenin ek bir maliyeti olmadığı gibi, WhatsApp iletilerini uluslararası göndermenin de bir maliyeti yok. WhatsApp Messenger kurulu olduğu sürece arkadaşlarınızla sohbet edin ve bu sinir bozucu uluslararası SMS maliyetlerinden kaçının.
  • Pinlere ve kullanıcı adlarına hayır deyin : Neden bir tane daha PIN veya kullanıcı adı hatırlamak zorunda kalmıyorsunuz ? WhatsApp, SMS’in yapacağı gibi telefon numaranızla çalışır ve mevcut telefon adres defterinizle kusursuz bir şekilde bütünleşir.
  • Giriş / çıkış yapmanıza gerek yok: Başka bir bilgisayardan veya cihazdan çıkış yapmaktan başka bir kafa karışıklığı yok. Push bildirimleri ile WhatsApp her zaman açık ve her zaman bağlı.
  • Arkadaş eklemeye gerek yok : Adres Defteriniz sizi kişilerinize otomatik olarak bağlamak için kullanılır. Zaten WhatsApp Messenger’a sahip olan kişileriniz, bir arkadaş listesine benzer şekilde Sık Kullanılanlar altında otomatik olarak görüntülenir.
  • Çevrimdışı Mesajlar : Push bildirimlerinizi kaçırsanız veya iPhone’unuzu kapatsanız bile, WhatsApp bir sonraki uygulama kullanımında bunları alıncaya kadar mesajlarınızı çevrimdışı olarak kaydeder.
  • Ve daha fazlası : Konumu ve yerleri paylaşın, Exchange kişileri, Özel duvar kağıdı, Özel bildirim sesleri, Manzara modu, Mesaj zaman damgaları, E-posta sohbet geçmişi, Mesajları ve medyayı aynı anda birçok kişiye aktarın ve çok daha fazlasını yapın.
Windows ve Mac için WhatsApp 0.3.3793 BENZER İÇERİKLER
Windows ve Mac için WhatsApp 0.3.3793 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir