WinDVD Pro 12.0.0.90 SP5 Update

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Corel WinDVD Pro , Blu-ray 3D , AVCHD ™, DVD oynatma ve en yeni video formatlarını destekleyen gelişmiş 2D ve Blu-ray 3D ™ oynatıcı yazılımıdır . 250 milyondan fazla kopya satıldı, uygulama dünyanın en tanınmış ürünlerinden biri. Bu yeni sürüm, 3D oynatma teknolojisi, 2D’den 3D’ye dönüştürme, HD görüntü yükseltme, üstün ses ve daha fazlası gibi özelliklerle istiflendi! Ayrıca, araç, en sevdiğiniz filmleri popüler web sitelerinden en düşük fiyata bulabilen birinci sınıf bir çevrimiçi film arama motoru (Corel® FlixFinder ™) içerir. Hollywood’u WinDVD Pro ile eve getirin!

Özellikler ve Öne Çıkanlar

# 1 DVD ve Blu-ray ™ oynatıcı yazılımı
WinDVD® Pro, önde gelen Blu-ray 3D ™ oynatıcı teknolojisine sahip ve 250 milyondan fazla kopya satılan dünyanın en tanınmış ürünlerinden biridir. Blu-ray Disc ™, BDXL ™, MP4, WMV-HD, DVD ve AVCHD ™ dahil tüm popüler formatları oynatın.

3D Blu-ray ™ teknolojisi
Mükemmel 1080p netlik ve yeni nesil surround ses ile yüksek çözünürlüklü Blu-ray ™ ve Blu-ray 3D ™ filmlerin keyfini çıkarın. Frame Sequential ve Polarization 3D oynatma gibi önde gelen 3D teknolojilerinin yanı sıra NVIDIA® 3D Vision ™ Shutter Gözlükleri ve XpanD ™ Polarize Gözlükleri için destek sayesinde 3D oynatmayı istediğiniz gibi deneyimleyebilirsiniz.

Entegre çevrimiçi film arama motoru
Yeni Corel® FlixFinder ™ ile çevrimiçi video sitelerini hızla arayın ve en sevdiğiniz filmleri en iyi fiyatlarla bulun. Videolara kategorilere göre göz atın, fiyatları karşılaştırın ve yer imlerine ekleyin ve tek bir uygun arama ekranından favorilerinizi seçin!

2D’den 3D’ye video dönüştürme
En gerçekçi izleme deneyimi için filmlerinizi tam 3D çözünürlükte dönüştürün ve tadını çıkarın! 2D’den 3D’ye dönüştürme, DVD-Video ve standart ve yüksek tanımlı video dosyaları için desteklenir.

BDXL ™ desteği
İnternet bağlantılı Blu-ray ™ oynatıcınızdan BD-Live ™ kullanarak ekstra film içeriğine erişin. Ayrıca, program şimdi 100 GB yeniden yazılabilir dosya oluşturmanıza olanak tanıyan en yeni Blu-ray ™ formatı olan BDXL formatlarını oynatıyor.

Optimize edilmiş 3D modu NVIDIA®’nız
var mıbilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda NVIDIA 3D Vision desteği olan grafik kartı? Win DVD Pro, yüksek tanımlı video dosyalarını 3D modunda oynatmak için otomatik olarak Özel moda girer ve 3D oynatma deneyiminizi büyük ölçüde optimize eder.

Not : 30 günlük deneme sürümü.

WinDVD Pro 12.0.0.90 SP5 Update YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir