Advanced IP Scanner 2.3 – IP Tarama ve IP Yönetim Programı

Famatech’in dünya çapında kalitesini ıspatlamış programlarından birisi olan Advanced IP Scanner ağınızdaki veya modeminizdeki tüm cihazları bilgisayar server modem telefon ayırt etmeksizin bulabiliyor.

Birkaç saniye içerisinde ağınıza bağlı tüm cihazları bulabilen IP Scanner, neredeyse tüm ağ bağlantısı kuran aygıtları arayabiliyor. Örneğin bilgisayarınıza yeni bir modem taktınız ve bunun IP adresini öğrenmek istiyorsunuz hemen tarama yaparak HTTP, HTTPS, FTP, RDP ve paylaşılan dosyaları bulurak bilgi edinmenizi sağlar.

Dışa aktarma özelliği sayesinde HTML ve CVS üzerine veri aktarabilen Advanced IP Scanner kolay ağ yönetimi ve kullanışlı arayüzü ile ağ araçlarınız arasında muhakkak yerini almalı. Programın çalıştırılması ve IP tarama hakkında bilgi verecek olursak; öncelikle üst kısımda yer alan IP aralığını yazmalısınız. Bu IP aralığındaki tüm cihazları bul şeklinde bir komut vermiş olacağız programa. Sonrasında üst kısımdan ALT ağ taramasımı yoksa C sınıfı bir aramammı yapılacak bunu seçmemiz gerekiyor. Bulduğu cihazların IP adresinden ismine, mac adresine ve üreticisine kadar her bir detayını sunan IP Scanner ile tüm ağ işlemlerinizi kolayca halledebileceksiniz.

Programın içerisinde yer alan uzak bilgisayarı kapatma ekranına bağlanma gibi özelliklerde bilgileri doğru girildiğinde kullanılabilir hale geliyor.

Tüm windows sürümlerinde çalışan Advanced IP Scanner 2.3.21.61 sürümü ile sizin kullanımınıza hazır.

 Advanced IP Scanner 2.3 – IP Tarama ve IP Yönetim Programı BENZER İÇERİKLER
Advanced IP Scanner 2.3 – IP Tarama ve IP Yönetim Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir