Dell Update Application: Dell Otomatik Driver Güncelleme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dell Update Application: Dell Otomatik Driver Güncelleme Programı

 

Dell, bilgisayar sektöründeki en köklü firmalardan birisi, son zamanlardaki notebook/laptop/dizüstü bilgisayar tasarımları sağlamlığı ve batarya ömürleri ile gerçekten ön plana çıkan nadir firmalardan birisi.

Sizlere sunduğumuz Dell Update Application adlı program ise Microsoft işletim sistemli dizüstü bilgisayarlarınızı otomatik olarak güncellemenizi sağlamakta. Sürekli güncellenen driverlarla uğraşmak istemiyorsanız veya sisteminize Windows 10 / 8 / 7 gibi işletim sistemleri kurup tek tek tüm driverları kurmakla uğraşmak istemiyorsanız bu program tam sizlik. Tüm donanımlarınızı model ve servis tag etiketinden bularak internetten en güncellemelerini yükleyen Dell otomatik driver/sürücü yükleme programı ile artık driver derdi ile uğraşmayacaksınız.

Programın çalışma mantığı oldukça basit öncelikle indiriyorsunuz ve kurulumunu next next şeklinde yapıyorsunuz, sonrasında sağ alttaki sistem tepsisine Dell Update Utility adında bir ok işareti şeklinde ikon gelecek bunun üzerine geldiğinizde kaç tane driver güncelliyor ve indiriyor Türkçe olarak bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

İndirTık

Dell Update Application: Dell Otomatik Driver Güncelleme Programı BENZER İÇERİKLER
Dell Update Application: Dell Otomatik Driver Güncelleme Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir