Windows Orjinal Hesap Makinesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows Orjinal Hesap Makinesi

Bazı Windows cihazlarda güncelleme sonrasında hesap makinesi vb. mağaza uygulamalarında sorun olabiliyor ve gerçekten çözmemizi imkansız hale gelebiliyor. Bu tür durumlar sonrasında özellikle çok kullanılan hesap makinası uygulaması çalışmıyorsa sizinle paylaştığımız bu windows orjinal hesap makinesi işinizi fazlasıyla görecektir.

Windows 10/ 8.1 / 8 / 7 ve XP ile uyumlu çalışan bu hesap makinesinde yer alan özellikleri kısaca aktaracak olursak; Standartta olması gereken her şey var bundan fazlası ise bilimsel hesap makinesi haline getirebiliyorsunuz. Görünüm menüsünden standart ve bilimsel dışında bilimsel ve istatistik için kullanacaklara göre hesaplama seçeneklerinin bulunduğu ekranda yer alıyor. Tarih hesaplama ve birim çeviri hizmetini de içinde barındıran bu hesap makinesini indirerek her işinizi kolaylıkla görebileceksiniz.

Not: Bizim önerimiz programı C:/Windows dizinine yüklemeniz yönünde buradan göre çubuğuna sabitleyebilir veya masaüstünüze kısayol oluşturarak çalıştırabilirsiniz. Programı yüklerken hiçbir kuruluma gerek yok direk tıkla çalıştır şeklinde açılmaktadır.

İndirTık

Windows Orjinal Hesap Makinesi BENZER İÇERİKLER
Windows Orjinal Hesap Makinesi YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Aly Chiman Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Aly Chiman
Ziyaretçi
Aly Chiman

merhaba. çok faydalı oldu teşekkürler