Free Dailymotion Download – Dailymotion.com Video / MP3 İndirme Programı

Youtube’dan sonra dünyanın en popüler 2. video paylaşım sitesi olan Dailymotion üzerinden video indirmekte Youtube kadar kolay. Ücretsiz araçlar geliştiren DvdVideoSoft firmasının bir ürünü olan Free Dailymotion Download nasıl kullanılır ve bu programla nasıl video indirilir hepsini sizler için tek tek anlatacağız.

Ücretsiz programlar kullanıcılar için her zaman cezbedici olmuştur hele ki birde Türkçe dil desteği varsa tadından yenmez. Sizlerle paylaştığımız Free Dailymotion Download bu tanıma fazlasıyla uyan programlardan birisi. Dailymotion.com gibi dünya devi bir siteden video indirmek için program sizlere yardımcı olacak. 1.0.87 numaralı versiyonu ile yayında olan Free Dailymotion Download pekçok farklı çözünürlük ve ayarda video indirme için sizlere yardımcı oluyor. Hatta programı çalıştırdıktan sonra en beğenilwn 10 videoyu dilerseniz otomatik olarak indirebilmekte.

Free Dailymotion Download Nasıl Kullanılır?

Program tek bir sayfadan oluşmakta bu nedenle video indirmesi çok kolay. Öncelikle Dailymotion üzerinde beğendiğimiz bir videonun adres çubuğu linkini kopyalayalım. Sonraki adımda programın sol alt köşesinde yer alan yapıştır tuşuna basarak videoyu programa ekleyelim. Üst bölümde videonun bilgileri sizlere gösterilecektir. Alt taraftan video kalitesini seçip indir dediğimizde artık dailymotion videolarını indirebiliyor olacağız. Program ile toplu olarka dailymotion üzerinden video indirmekte mümkün bunun için Dosya>Liste Aç kısmından txt halinde liste eklemeliyiz.

Video uzantılarında AVI, MP4 ve WMV desteklene programımızda ayrıca MP3 olarak videoyu müzik dosyasına çevirme özelliğide yer alıyor.

Free Dailymotion Download – Dailymotion.com Video / MP3 İndirme Programı BENZER İÇERİKLER
Free Dailymotion Download – Dailymotion.com Video / MP3 İndirme Programı YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Emma Love Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Emma Love
Ziyaretçi
Emma Love

sonunda indirecek bir ilaç buldum