PDF Page Delete – PDF İçinden Sayfa Silme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

PDF Page Delete – PDF İçinden Sayfa Silme Programı

 

PDF dosyaları düzenlemenin pek çok farklı yolu var fakat bu programların çoğu ya ücretli yada kısıtlı özelliklere sahip. Sizlere bugün tanıtacağımız PDF Page Delete programı ile pdf dosyası içerisinden sayfa silme işlemi nasıl yapılacak bunları aktaracağız.

PDF Page Delete programı belirttiğimiz gibi çok sayfalı pdf dosyaları içerisinde istediğiniz sayfayı silmemizi sağlamakta. Çoklu sayfa silme veya tek tek seçim yapılarak silme özelliklerinin yanı sıra önizleme özelliği ile pdf dosyaları açtığınızda hangi sayfaların silineceğini görebiliyorsunuz. Oldukça kolay ve anlaşılır arayüzü ile PDF Page Delete programı eğer sadece sayfa silme için bir program arıyorsanız gerçekten harika.

PDF Page Delete ile PDF İçinden Sayfa Silme Nasıl Yapılır?

Programın kullanımını anlatacak olursak öncelikle indirdiğimiz dosyayı winrar yardımı ile açalım. Bu zip dosyası içerisinde yer alan pdfpagedelete.exe kurulum dosyasını next next şeklinde ilerleyip kurulumu bitirelim. Ardından masaüstüne eklenen PDF Page Delete ile programı çalıştıralım. Program arayüzü gördüğünüz üzere üst orta ve alt menüden oluşmakta. Hemen üst taraftan Open yazan yere basarak sayfa silme işlemi yapacağımız pdf dosyasını seçelim. Ben elimde bulunan 207 sayfalık iPhone kullanım klavuzu içerisinde silme işlemi yapacağım, dosya boyutuna bağlı olarak yüklenmesi biraz fazla sürebilir. Gördüğünüz üzere orta kısmın sol tarafında tüm sayfalar listelenirken sağ bölümdede pdf dosyasının önizlemesi çıktı. Sileceğimiz sayfaları sol taraftan işaretleyelim ardından delete selected yazan butona basarak sayfaları silelim. Son adımda ise üst menüden save tuşuna basarak pdf dosyasını kaydedebiliriz.

PDF Page Delete – PDF İçinden Sayfa Silme Programı BENZER İÇERİKLER
PDF Page Delete – PDF İçinden Sayfa Silme Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir