Free MP3 Cutter Joiner – Kolay MP3 Kesme ve Birleştirme Programı Türkçe

Kullanımı kolay ve arayüzü Türkçe destekli programlar eminiz bizler kadar sizleride mutlu ediyor. Sizlere sunacağımız ücretsiz mp3 kesme / kırpma / birleştirme programı Free MP3 Cutter Joiner ile kolay yoldan mp3 işlemlerinizi halledebileceksiniz.

DVD Video Media firmasının ücretsiz sunduğu mp3 işleme yazılımlarından birisi olan MP3 Cutter Joiner ile tüm mp3 uzantılı müziklerinizi istediğiniz yerden kesip biçebiliyorsunuz. Aynı zamanda mp3 dosyalarını birleştirme özelliğide bulunan MP3 Cutter Joiner küçük boyutlu dosyalardan büyük boyutlu müzik dosyalarına kadar hepsini işleyebiliyor. Müzik dosyalarını kesmeden ve biçmeden önce sizlere sesli olaran dinleme imkanıda veren bu program mp3 dosyaları ile ilgilenen herkesin bilgisayarında mutlaka kurulu olmalı. 4 MB gibi oldukça küçük bir boyuta sahip olan Free MP3 Cutter Joiner, Windows 10’dan Windows XP’ye kadar tüm işletim sistemlerinde çalışabilmekte.

Free MP3 Cutter Joiner ile MP3 Kesme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kullanım kolaylığı ile ön planda olan bu programın nasıl çalıştığına adım adım bakalım ve birlitke bir mp3 dosyası kesmeye başlayalım. Programın ana sayfası oldukça basit üst menüde 2 farklı seçenek yer alıyor. Bunlardan ilgi MP3 Kesici ekranı diğeri MP3 Birleştirici menüsü buna daha sonra göz atacağız. MP3 Kesici ekranında eğer dil ingilizce ise sağ üst köşeden Türk seçeneğini seçerek programı Türkçe yapabiliyoruz. Add ve Remove tuşları MP3 dosyasını programa eklememizi ve silmemizi sağlıyor. MP3 kırpma işlemi yapacağımız için öncelikle Add tuşuna basarak hangi mp3 dosyasını keseceksek onu seçelim. Seçer seçmez program müziği oynatmaya başlayacaktır alt kısımda yer alan Başlangıç ve Bitiş kısmından kendimiz saniye olarak programa zaman aralığı girip bu aralıktaki mp3ün kesilmesini sağlatabiliriz. Alt kısım yer alan play stop tuşlarının yanında yer alan [ ] köşeli parantez tuşları ise müzik çalarken kırpma aralığını otomatik bizlere seçtiriyor.

Tüm bu yazdıklarımıza göre kesme aralığını seçmemizle birlikte sağ alt tarafta yer alan start tuşuna basarak kesme işlemini hızlıca başlatabiliyoruz.

Free MP3 Cutter Joiner ile MP3 Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Programın bir diğer özelliği olan MP3 Birleştirici nasıl kullanılır buna bakacak olursak. Öncelikle üst menüden MP3 Birleştirici sekmesine tıklayalım ardından sağ köşede yer alan Add butonu ile birleştireceğimiz MP3 dosyalarını seçelim. Seçim için hehrangi bir sınır yok dilerseniz 50 tane dilerseniz 2 tane MP3 dosyasını birleştirebiliyorsunuz. Seçim sonrasında dilerseniz yine sağ tarafta yer alan setting kısmından sesle ilgili kalite ayarlarını yapılandırabiliyorsunuz.

Son olarak çıktı kısmından birleştirilen müzik dosyalarının nereye kaydedileceğini seçerek Start butonu ile işlemi başlatıyoruz. Kaç tane mp3 dosyası seçtiyseniz buna bağlı olarak işlem 1 dakikadan kısa bir sürede de tamamlanabilir veya 5 dakikayıda bulabilir. Ben yaptığım testte 21 tane mp3ü birleştirdim yaklaşık 2.5 dakika sürdü dosya boyutuda 73 MB oldu.

Free MP3 Cutter Joiner – Kolay MP3 Kesme ve Birleştirme Programı Türkçe BENZER İÇERİKLER
Free MP3 Cutter Joiner – Kolay MP3 Kesme ve Birleştirme Programı Türkçe YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
dj emre Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
dj emre
Ziyaretçi
dj emre

harika repler yapacağım bu gidişle.