Java 7 Update 67 64 bit

Java 7 Update 67 64 bit

Sizlerle daha önce javanın son sürümü olan java 8 64 bit versiyonunu paylaşmıştık. Bu sürüm sürekli güncellenen Java uygulamalarını sorunsuzca çalıştırıyor fakat diğer bir yandan bazen eski sürüm java ihtiyacınız olabiliyor bu nedenle Java 7 64 bit update 67’yi sizlere sunuyoruz.

Bildiğiniz gibi java programı Oracle yazılım tarafından geliştirilmekte ve özellikle bazı sektördeki yazılımların çalışması için Java son sürümü veya javanın eski sürümleri (6 ve 7 gibi) indirilip yüklenmesi gerekli olmakta. Java’nın normal bir kullanıcı gözünde değeri olmasada iş odaklı çalışan bir kullanıcı hiç olmasa e-devlet’e giriş yaparken e-imza ile giriyorsa o zaman java karşısına çıkacaktır. Eğer sizlerde javanın yeni versiyonlarında çalışamıyorsanız veya tarayıcınız javayı görmüyorsa size tasiyemiz 7 update 67 ürününü denemeniz. Çünkü bazı yazılımlar yeni yapılan güncellemeler sonrasında javayı algılayamayabiliyor veya algılasada ekrandaki kod uyuşmazlığından dolayı java çalışmayabiliyor.

Not: Paylaştığımız java sürümü 7 ve sistem biti 64 bittir bu nedenle 32 bit Windows’lara yüklenemez çalıştırılamaz. Tarayıcı olarak önerimiz İnternet Explorer veya Mozilla Firefox kullanmanızdır.

Program download ismi: jre-7u67-windows-x64.exe

Java 7 Update 67 64 bit BENZER İÇERİKLER
Java 7 Update 67 64 bit YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir