Yandex Browser – Hızlı ve Sade İnternet Tarayıcısı

İnternete girmek amacı ile birçok internet tarayıcısı kullanıcılara hizmet vermektedir. Çoğu insan farklı tarayıcıların daha iyi olduğunu iddia etmektedir. Bu tarayıcılar içinde Google Chrome alt yapısı ile inşa edilmiş olan Yandex Browser en çok sade ara yüzü ile dikkat çekmektedir. Sık kullandığınız siteleri kutucuklar içerisine alarak kullanıcısına kolaylık tanıyan bu tarayıcı verileri hızlı bircimde aktarmaktadır.

Sanal Disk Avantajı

Yandex ’in en büyük artılarından biride, Yandex uzantılı bir hesabınıza sanal disk alanı vermesidir. Diğer özellikleri ise, akıllı satır okuma özelliği beraber siz daha yazarken arama verileri sizi istediğiniz şeye yönlendirmektedir. Hızlı ve sade internet tarayıcısında arka planını kendinize özel olarak değiştirip kullanma seçeneği bulunmaktadır. Hatta ülkemizdeki üç büyükleri için özel tasarımları mevcuttur.

Güvenlik Özellikleri

Yandex Browser güvenlik konusuna oldukça fazla önem verdiğinden sistem içerisinde yer alan Protect özelliği ile sizi zararlı web sitelerinin içeriklerinden koruyor. Yani bir nevi virüs programı içerisinde antivirüs yazılımı konumlandırmış ve böylelikle şifrelerinizi, içeriklerinizi, online bankacılık işlemlerinizi en iyi şekilde korumayı hedefliyor.

Yandex Browser Kurulumu

https://www.indirtik.com/wp-content/uploads/2017/08/yandex-browser-kurulum.jpg

Yandex’in tarayıcısını kurmak için öncelikle paylaşmış olduğumuz 714 KB’lık dosyayı indiriniz. Sonrasında bu dosya güncel sürümü sistemden çekerek kurulum işlemlerine başlayacaktır. İnternet hızınızabağlı olarak tarayıcınız kısa sürede kurulabilir.

Program Detaylar;

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 58,97 MB
  • Dil desteği: İngilizce, Türkçe
  • İşletim sistemi: Windows 10/Win8/Win8.1/ Win7/ Vista/ WinXP
  • Kategori: Tarayıcılar
  • Üretici: Yandex
Yandex Browser – Hızlı ve Sade İnternet Tarayıcısı BENZER İÇERİKLER
Yandex Browser – Hızlı ve Sade İnternet Tarayıcısı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir